Predajňa zdravej výživy, prírodnej kozmetiky a doplnkov výživy Zelený obchodík bola založená v roku 2010 mladou dievčinou s vážnymi zdravotnými problémami. Celé roky vzdelávania v rôznych oblastiach zdravého životného štýlu priniesli pre zákazníkov skvelý benefit – kvalitné poradenstvo, ktoré bolo je aj bude bezplatné. Aktuálne v ponuke nájdete viac ako 6000 druhov tovaru. Celý prehľad nájdete na zelenyobchodik.sk

Eshop je veľmi rýchly, spoľahlivý personál je vždy ústretový. Zameriava sa predovšetkým na doplnky výživy, ktoré sú účinné a dobre vstrebateľné, vysokej kvality a za dobré ceny. Pri výbere je vhodné sa poradiť s pani majiteľkou Mgr. Janou Kamencayovou.

V ponuke nájdete známe značky ako Medveď natural, Dr. Jacobs, Webber naturals, Now food, Profivit, Orin a mnohé ďalšie. Určite Vás zaujme, že na jednom mieste kúpite celý sortiment bylinných produktov Serafin, Grešík či Everest Ayurveda.

Nielen doplnky výživy robia tento obchod výnimočný. Bohatý sortiment zahŕňa aj známe kozmetické značky saloos, Bione, Ponio a mnohé iné. Zaujímavá je aj ekodrogéria dovážaná priamo z Rakúska. Super vychytávkou je ekologická časť – nákup bez plastových obalov. Kúpiť viete soľ, cukor, obilniny, sušené ovocie, semená a orechy ale aj cukríky pre deti. A to v množstve, aké aktuálne rýchlo spotrebujete, čím sa eliminuje riziko plytvania.

Mamičky si taktiež prídu na svoje – veľké množstvo výrobkov pre detičky dokonca v prémiovej demeter kvalite. A nielen to – zelený obchodík sa špecializuje aj na potraviny pre alergikov vrátane bezlepkových, bezmliečnych či diabetických výrobkov.

Zelený obchodík je eshop, kde kúpite všetko trvanlivé na jednom mieste. Už len sa vybrať na trh dokúpiť zeleninu a ovocie od farmára mäsové a mliečne produkty a máte vybavenú zdravú domácnosť.

Kategórie článku: