Homeopatická poradňa / Veľké bolesti a nádor
@ alternatívne vedy     27.10. 03, 03:12


Radí vynikajúca homeopatka z Košíc pani MUDr. Marika Tomášová 055/ 644 39 25

mef píše: E-mailom sa na nás obrátila čitateľka čitateľka našich stránok.

„Mám neoperovateľný nádor a trpím veľkými bolesťami. Je pre mňa vhodná homeopatická liečba? Keď pravidelne chodím na ultrazvuk môžem sa liečiť aj biorezonanciou?“

„Ultrazvuk možno kombinovať so špeciálnou terapiou -biorezonanciou, lebo biorezonancia funguje na inom princípe. Eliminuje informácie, ktoré patologické bunky vysielajú, preprogramuje ich a súčasne zaktivizuje vlastné obranné mechanizmy organizmu. Táto metóda je doplnkovou liečbou aj pri onkologických ochoreniach.

Pani, ktorá sa obrátila na redakciu, by som chcela požiadať, aby si priniesla so sebou výsledky vyšetrení, ktoré jej doteraz urobili. Musíme posúdiť umiestnenie a veľkosť nádoru.

V tomto prípade by bola pravdepodobne vhodná kombinácia biorezonancie s homeopatiou. U pacientky musíme určiť v prvom rade terénny liek, ktorý je veľmi dôležitý. Na jeho stanovenie si lekár - homeopat všíma napríklad výzor a správanie sa pacienta a podobne. Potrebujeme poznať čas vzniku ťažkostí a samozrejme dôležitý je samotný typ chorého.

Proti veľkým bolestiam okrem homeopatie je veľmi účinná akupunktúra. Pravda, postup terapie môžeme určiť len po podrobnom vyšetrení pacientky.“

kb
Foto: Karol Hatala


(c) Putnici / http://putnici.sk/