Príbehy z pracovne pani Zity / Nechce vidieť tehotné dievča, oslepol!
@ mágia a okultizmus     20.9. 04, 07:12

mef píše: Mnohí sa na kliatby pozerajú cez prsty. Faktom však je, že v niektorých prípadoch dokáže mať myšlienka veľkú silu a spolu s rituálom urobí „čierna“ informácia svoje. Ďalší z príbehov je o zbavení sa zodpovednosti a následnom treste.

„Prišla za mnou matka syna. Chlapec najprv začal len strácať zrak. Po operácii sa situácia nielenže nezlepšila, ale chlapec napokon celkom oslepol. Matka tušila, kde sa stal osudový zlom, veď preto ma aj navštívila.

Jej syn niekoľko rokov chodil s dievčaťom, až tá napokon otehotnela. Chlapec sa nahneval domnievajúc sa, že jemu sa také niečo nemôže stať. Začal sa dievčaťu vyhýbať, lebo sa ešte nechcel ženiť a východisko videl v prerušení všetkých kontaktov. Darmo ho dievča prosilo, že doma bude zle, že si nevie predstaviť, čo spraví jej otec, aby sa zobrali, ale chlapec zostal neoblomný.

Dievča si najlepšie z rodiny rozumelo so starou mamou, nuž sa jej zdôverila a všetko jej vyrozprávala. Babička sa vybrala na návštevu k matke chlapca. Moja klientka sa mi priznala, že sa jej nechalo vôbec túto situácia riešiť. Súhlasila však s rozhodnutím syna a argumentovala starej pani, že je jej syn ešte veľmi mladý. Po chvíli, že dá peniaze na potrat, aby dievča nemalo starosti a napokon chcela skončiť debatu s tým, že dievča má svoj osud a je syn zasa svoj, a že bude najlepšie keď sa už nestretnú a nebudú vôbec vídať.

Na to sa babička zodvihla zo stoličky a rozhodným hlasom začala hovoriť :
- Ja som vám povedala raz, dva razy, tri razy a váš syn nechce s mojou vnučkou nič mať, nechce ju už vidieť Moja vnučka pôjde na potrat a aj sa neskôr vydá, a aj bude šťastná, ale váš syn neuvidí svetlo. A keď nechcel vidieť moju vnučku, tak nikdy neuvidí ani Vás, a ani inú ženu.
Matka sa len zasmiala pre ňu čudácky znejúcim slovám, kývla rukou, že sú ti hlúposti a život šiel ďalej.

Lenže o tri mesiace syn zistil, že sa mu zhoršuje zrak. Napokon až tak, že museli začať chodiť na lekárske vyšetrenia, ale ani špecialisti nevedeli prísť na to, kde je problém. Po roku šiel syn na očnú operáciu, ale zrak mu nezachránili. Oslepol.

Matka prišla za mnou, lebo chcela vedieť, ako bola kliatba urobená, že bola tak mocná. Bola robená na rybe, ale nepoviem nič bližšie. Ako vosk ukázal, urobila to stará mama kvôli vnučke. Škoda, že prišli za mnou až po operácii chlapca. Ak totiž do procesu vstúpi niekto iný, už moje sily na zvrátenie situácie nestačia. Treba prísť zavčasu a nie vtedy, keď ďalšia osoba vstúpi do deja. „


Foto: Karol Hatala
kb


(c) Putnici / http://putnici.sk/