?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Dnešný spln Mesiaca
@ čo by ste nemali prehliadnuť     19.3. 11, 02:09

Dnes nastane „superspln" Mesiaca. Posledný spln Mesiaca, keď bol taký veľký a takto blízko pri Zemi, sa odohral v marci v roku 1993. Víkendový spln bude v znamení Panny, zatiaľ čo Slnko je v znamení Rýb. Mesiac v Panne znamená službu ostatným, Slnko v Rybách zase možnosť duchovného rastu. Panna tiež súvisí so schopnosťou rozlíšiť dobré od zlého a Ryby zase s vodou, ktorá sa nachádza na Zemi. Spln u nás bude o 19:12.


Čaká nás aj vítanie jari.  Bod jarnej rovnodennosti nastáva, keď je dĺžka dňa a noci rovnaká. V prenesenom zmysle ide o rovnováhu, ktorú môžeme spolu s prírodou nájsť aj my sami. Významné bude obdobie skoro troch dní, medzi 19. a 21. marcom 2011.

Na severnej pologuli začíname vítať jar, na južnej pologuli zberáme úrodu a začíname sa pripravovať na zimu. Zoskupenie planét je práve elegantne zladené s tohtoročným najväčším splnom, ku ktorému dôjde presne v čase jarnej rovnodennosti. V neskorých hodinách 20. marca prejde Slnko do znamenia Barana a vytvorí spolu s Uránom konjunkciu na nultom stupni Barana. Energia zosilnie.
Keď sa tento portál otvorí, čaká nás príval náhleho pochopenia, geniality a inšpirácie. Toto úchvatné zoskupenie so sebou prináša obrovský potenciál a tvorivosť. Je čas urobiť rozhodnutia.

Čaká úchvatný a silný spln a vítanie jari. Je v tom všetkom kus krásy aj záhady zároveň. Je to príležitosť vyslať zo srdca naše najtajnejšie želania a poslať ich cez čas a priestor do sveta. Otvorenie tohto portálu prinesie rovnováhu, symetriu a možnosť zladiť sa s prirodzenými rytmami. Je to príležitosť na lásku, mier a uzdravenie Zeme. Všetko čo si želáme je požehnané. Sila našich zámerov, osobných aj kolektívnych, sa cez tento portál mnohokrát  násobí.
Preklad: lobonya

Spracované podľa: http://starpriestess.blogspot.com/2011/03/what-if.html
Viac tu : Zdroj: http://lobonya.wordpress.com/2011/03/18/energeticky-portal-18-%E2%80%93-20-marca-2011

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (10) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
spln v znamení Váhjanet20.Mar:15:14
splndarka19.Mar:03:31

čitateľov: 18623   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3791)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy