?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Pani Zita o láske
@ mágia a okultizmus     27.2. 11, 03:21

Zo starých kníh, zaoberajúcich sa mágiou je jasné, že ľudia hladní po láske sú ochotní urobiť všetko preto, aby si ju získali. To napokon platí až do dnešných čias, ale skôr než skúsite magické praktiky mali by ste vedieť, že budú fungovať ak danú osobu ľúbime celým srdcom a dušou. Ak len tak budete skúšať, nepodaria sa.
 
Musíte si tiež uvedomiť, že nikdy nemožno používať mágiu na odvábenie niektorého z manželov, ktorí žijú šťastne v rodine a ani na človeka, ktorý už svoje srdce zadal inému. Partner, ktorého si získate násilím bude síce vedľa vás, ale aby unikol psychickému tlaku nečistých energií, najčastejšie sa utieka k alkoholu alebo k drogám. Ochorie mu telo i duša. On síce bude myslieť na vás, ale keď k vám príde, urobí sa mu zle a začne vás pomaly nenávidieť. Takže moji milí nerobte čiernu mágiu, dbajte na etiku aj vo veciach lásky. Násilie nepomôže, naopak poškodí vám i vašim deťom. Chápem, že každý z nás lásku potrebuje ale existujú iné metódy ako si získať osobu, ktorá je pre nás vhodná a ktorá nás bude milovať a my budeme šťastní. Čierna mágia prinúti človeka ľúbiť len telo a nie dušu. Veľká láska je dar od Pána. Je to šťastie, ktoré živí predovšetkým našu dušu.

Takže milé nezadané dámy a nezadaní páni, dňom kedy treba robiť ľúbostnú mágiu je najvhodnejší piatok, ktorý patrí Venuši a tá zas praje láske.

Kúpime si veľké jablko a je jedno či červené alebo zelené a nový nožík. Potrebujeme fotku milovanej osoby. Pri západe slnka vyjdeme von (môžeme aj na balkón alebo k otvorenému oknu) s jablkom v rukách a obrátime smerom k slnku tak, aby naň dopadali slnečné lúče. Keď už slnko nevidíme a ani lúče, zanesieme jablko dnu. Rozrežeme ho v strede novým nožom na polovičku, dáme dnu fotografiu milovanej osoby. Jablko spojíme a previažeme červenou stužkou. Budeme pri tom hovoriť a dáme do slov i do jabĺčka celú silu lásky, ktorú v sebe nosíme :- Za pomoci noža i jablka buď mojím. Predstavíme si tvár milovanej osoby, jej ústa a zahľadíme sa v predstave do jej očí. Po deväť dní vždy keď slnko vychádza budeme jabĺčko nosiť von, tak aby naň dopadali lúče a večer si ho dáme k hlave tam kde spíme Pri týchto rituáloch budeme hovoriť spomínanú formulu a použijeme predstavivosť. Naša želanie sa vyplní ak jabĺčko začne schnúť. Ak zhnije, budeme musieť rituál zopakovať od začiatku a pouvažovať, či naša láska je naozaj dosť silná.

A ak nemáme fotografiu milovanej osoby? Skúsime niečo iné. V piatok ráno kúpime dve sviečky, červenú stužku a ihlu. Na jednu sviečku napíšeme ihlou svoje meno, na druhú meno milovanej osoby. Potom obe sviečky k sebe dobre priviažeme a zapálime. Dohorieť by určite mali pred pol nocou v piatok, aby sme stihli všetok vosk, ktorý zostal po vyhorených sviečkach pretopiť a vymodelovať z neho srdiečko Valentína. To budeme nosiť ako talizman na privolanie milého alebo milej. Počas celého rituálu – teda od začiatku, kedy vyrývame mená až po výrobu srdiečka si stále predstavujeme milovanú osobu v situáciách, ktoré by sme s ňou radi zažili.
 
Poradím aj rituál, ktorý pomôže párom túžiacim po deťoch. Zoberte kyticu ruží, ale môžu byť aj iné kvety, ktoré pre vás symbolizujú lásku. Kyticu hoďte do rieky a hovorte hlasno adresujte svoju prosbu svätému Valentínovi. Tento svätec vypočuje všetky prosby týkajúce sa detí či iných členov rodiny. Musí však ísť z hĺbky srdca.
 
Chcete vedieť či je váš vzťah perspektívny?  Zoberte dve prázdne polovice orecha a dve malé tortové sviečky. Sviečky prilepte do škrupín a postavte do nádoby s vodou. Jedna sviečka má vaše meno a jedna vášho partnera. Keď obe polovice orecha plávu vedľa seba a sviečky horia znamená to, že partner je verný, ak sa prevrátia alebo idú iným smerom, vzťah sa skončí. Keď jedna sviečka zhasne, znamená to, že jeden z partnerov ľúbi viac ako druhý.
 
Kontakt:0905 19 3339
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 26249   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy