?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity
@ mágia a okultizmus     25.9. 10, 03:23

Peniaze potrebujú žiť

Teraz je najvyšší čas, aby sme porozprávali o peniazoch, pretože prichádzajú ťažké časy. Mnohí ľudia si márne hľadajú prácu, a ďalší často nevedia ako si uchrániť už zarobené imanie. Najdôležitejšie je si uvedomiť, že peniaze musia mať pre svoju existenciu podmienky. Napríklad záleží i na tom, z akého materiálu sú vyrobené.

Majú „žiť“ v peňaženke. Úlohou peňaženky je jednak chrániť ich ale na druhej strane ich aj priťahovať. Človek sa cíti komfortne ak vie, že ich v peňaženke má, keď si môže dovoliť kúpiť to čo potrebuje, čo chce a keď mu stačia peniaze i na drahšie veci. Preto peňaženku nikdy nenechávajte prázdnu a vždy dbajte o to, aby ste v nej mali bankovku. Prázdna peňaženka je zlým znamením a prináša biedu.

Peňaženku kúpte takú, aby mala oddelené vrecká pre veľké a malé bankovky a aj mince. Najlepšie je ak vám peňaženku podarujú. Hneď vložte do peňaženky 1 alebo 5 eur preto, aby nikdy peniaze neodišli z vašej peňaženky.

Bolo by dobré keby ste do peňaženky položili kúsok vysušeného korienka, priťahuje energiu. Peňaženka má byť vyrobená z pravej kože, hnedej, čiernej, žltej alebo aj červenej farby.

Čo robiť aby vám peňaženka priťahovala peniaze?

Zabaľte ju do zlatého alebo strieborného papiera a trikrát obviažte krížom zlatou alebo striebornou nitkou, či stužkou. Položte ju na okrúhly metalizovaný tanier. Tanier dajte doprostred stola, ktorý ste pokryli zeleným obrusom. Zapáľte dve sviečky žltej alebo zlatej farby a striebornej. Zlatú postavte tam, kde slnko vychádza a striebornú na západ. Vy sa postavíte na východ a hovorte: Priťahuje zlato, (keď je papier zlatý,) alebo striebro ( keď je papier strieborný, hovoríte zo západnej strany). Potom rozbaľte peňaženku, papier horiacimi sviečkami zapáľte, nechajte zhorieť. Rovnako aj sviečky musia horieť až do konca. Popol z papiera, a to, čo ostalo zo sviečok, odneste na križovatku dvoch ciest a hovorte: Zober vietor moju biedu na štyri svetové strany, prines bohatstvo zo štyroch svetových strán. Keď obrad skončíte choďte domov, neotáčajte sa. Tento rituál sa robí o pol noci.

Veľakrát som si všimla, že ľudia nosia so sebou fotky svojich blízkych práve v peňaženke. Nesmie sa to robiť, pretože energia peňazí pôsobí na ľudí z fotografií. Môžu v nich vyvolať skúposť, márnivosť, slovom prestanú vedieť narábať s peniazmi. Kreditky by mali byť spolu s peniazmi, aby mali spoločnú energiu s vašimi peniazmi. Takže fotografie noste v osobitnom púzdre. V peňaženke majte poriadok.

Peniaze si uložte podľa hodnoty, nesmú byť pokrčené ani zohnuté. Ak beriete peniaze do ruky hovorte si po tichu, mňa peniaze majú radi.

Aby sa vám peniaze rozmnožili, urobte nasledujúci rituál. Na deviaty deň pri pribúdajúcom Mesiaci kúpte zelenú a bielu sviečku. Postavte ich tak, aby medzi nimi bolo toľko centimetrov, koľko máte rokov. Zapáľte sviečky a hovorte: Peniaze, peniaze, príďte ku mne trikrát viac, ja budem bohatý a v mojom živote bude tak ako má byť. Sviečky páľte 9 dní a každý deň približujte zelenú sviečku ku bielej. Na deviaty deň sviečky zhasnite prstami.

Sú takí ľudia, ktorým sa nedarí, peniaze im ledva stačia od jednej výplaty ku druhej, alebo si ešte aj musia požičiavať. Peniaze od nich priam utekajú. V takom prípade urobte toto: Nájdite od svojho domu najbližšiu križovatku, otočte sa na tej križovatke tvárou k domu a začnite hádzať ľavou rukou mince pred seba po jednom centimetri. Dovedna vytvoríte 12 centimetrov. Keď budete hádzať mince hovorte: Za sebou ma veď. Rituál urobte smerom na západ slnka, v čase pribúdajúceho Mesiaca a vo štvrtok.


Keď chcete mať peniaze, kúpte si z keramiky žabu, do ktorej budete hádzať peniaze. Každý deň, pokým je narastajúci Mesiac. Keď Mesiac začne ubúdať rozdajte mince bezdomovcom. Keď znova bude Mesiac rásť, hádžte ich do žaby až do splnu. Z týchto peňazí si kúpte niečo pre radosť, nezabúdajte, že peniaze by mali obiehať, teda žiť.

Nikdy nepožičiavajte peniaze večer. Zariaďte si všetko tak, aby ste v utorok nenakupovali a ani peniaze nevydávali z rúk, tieto aktivity presuňte na nasledujúci deň. Ale ak aj v iné dni vyberáte peniaze z peňaženky, v duchu si povedzte, tak ako ich vydávam, tak ich aj budem dostávať. Na stole večer nikdy nenechávajte soľ, prázdne fľaše a ženy dávajte si pozor ako odložíte metlu. Dajte ju vždy smerom dohora, vtedy pôjdu peniaze do domu.


Kontakt: 0905 193339


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 33518   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy