?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránke



Putnici.sk na FACEBOOKu


V našej galaxii
@ čo by ste nemali prehliadnuť     19.6. 10, 15:39

Pociťovali ste v posledných piatich rokoch zintenzívňovanie, pokiaľ ide o emocionálne záležitosti, stres v osobných vzťahoch alebo ste boli prinucovani zmeniť pohlad na svet? To všetko je súčasť kozmického procesu, o ktorom hovorili naši starovekí predkovia, že mu v tomto čase budeme čeliť.

Mnohé staroveké kultúry, vrátane egyptskej, sumerskej, nordickej alebo kultúry amerických Indiánov, si v pamati zachovali poznanie o dlhodobých vývojových cykloch, ktorými zem a ľudstvo prechádza. Hopi Indiáni dali v roku 1997 v knihe "Návod Indiánov Hopi na prežitie" verejnosti k dispozícii kompletné proroctvá, týkajuce sa súčasného obdobia (autorom knihy je Thomas Mails). A tento cyklicky vyvoj dnes už potvrdzujú aj moderné vedy. Sú tu mnohé geologické dôkazy, ktoré dosvedčujú, že v istých pravidelných intervaloch sa na zemskom povrchu odohrávajú prevratné zmeny; že v minulosti skutočne došlo k potope, o ktorej hovoria sumeské texty a neskôr i biblia, a ktorá sa pravdepodobne dostavila ku koncu doby ľadovej.

V knihe "Zem v ohni" autor dr. Paul La Violette porovnáva tieto minule udalosti s geologickými nálezmi z Grónska, Islandu a iných končín sveta. Všetko svedčí o tom, že okolo roku 9 500 pred n.l. došlo k veľkým posunom zemského povrchu v dôsledku zvýšenej teploty ovzdušia, intenzívnejšej kozmickej radiácie, dopadu kozmického prachu na zemský povrch a možno i k náhlej zmene rotačnej osi zeme a polohy pólov.

Dr. La Violette je presvedčený, že príčinou týchto zmien bol výbuch galaktického jadra (stred Mliečnej drahy), ktorý mal za následok vačšiu slnecnú aktivitu, vačší počet slnecných búrok, čo malo na zem negatívny dopad a tie udalosti sa s najväčšou pravdepodobnosťou znovu zopakujú.

Posvätny kríž a koniec mayského kalendára

Z výskumu Nicka Fiorenza vyplýva, že v roku 1999-2000 došlo k zvláštnej udalosti: rovníková plán zeme zvierala vtedy presne 90 stupňový uhol s rovníkovou pláňou slnka a 22. septembra roku 2002 sa k tomu pridá iný pravý uhol: zem a galakticky stred (jadro) budú v podobnej pozícii. K unikátnemu usporiadaniu hviezd a zeme v súvislosti s galaktickým stredom dochádza iba styrikrát počas Veľkeho kozmického roka - vtedy, keď zemská rotačná os ukazuje smerom ku Škorpiónovi, Levovi, Býkovi alebo Vodnárovi. Americkí Indiáni hovoria o štyroch rohoch sveta, v ktorých je zem upevnená súdržnými silami. Ale niekedy sa stáva, že tie sily prestanú nakrátko pôsobiť a vtedy sa zem ocitne v priestore neupevnená, čo má potom za následok katastrofické udalosti: zem sa môže i niekoľkokrát prevrátiť a potom ustáliť v inej polohe, sú tu nové vrásnenia, vytvoria sa nové kontinenty, nové moria, jazerá a rieky.

Mayský kalendár končí decembrom 2012 a toto je jeden z mála kalendárov, ktoré sú zalozené na galaktických cykloch. Mayovia tvrdia, že kalendár Tzolkin vytvorili na sledovanie kvality svetla, pôsobiaceho zo stredu galaxie na zem a že toto svetlo ovplyvňuje všetky úrovne existencie; pôsobí na naše city, myšlienky, dokonca aj na našu DNA. Fritz Popp napríklad zistil, že DNA nielenže svetlo prijíma, ale ona sama svetlo vysiela. Zdá sa, ze DNA predstavuje most medzi fyzicýym telom a éterickým. Aj vedci si teraz už uvedomujú, že DNA odráža naše vedomie a že je možné vedome ovplyvňovať aj svoju DNA. A Mayovia si ocividne uvedomovali to úzke spojenie človeka s kozmom, ktoré Gregg Braden popisuje ako posvätný obeh.

Pokračovanie: http://sambala.webnode.sk/news/v-nasej-galaxii/

Beata, prop.sk
http://www.telegrapg.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2004/02/12/wirq112.xml&sSheet=/news/2004/02/12/ixnewstop.html&secureRefresh=true&_requestid=25686


Súvisiace články:
http://www.putnici.sk/newsread.php?newsid=7611
http://veda.sme.sk/c/4835242/blizi-sa-obdobie-skvrn-na-slnku.html
http://www.osel.cz/index.php?clanek=4446

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (2) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
slnkodarka21.Jun:15:45

čitateľov: 23589   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3791)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy