?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Nenechajte si ukradnúť šťastie
@ mágia a okultizmus     5.3. 10, 13:03

Pani Zita rozpráva príbeh čiernomagického útoku

Za obdobie, čo praktizujem bielu mágiu, stretla som sa s rôznymi problémami, ktoré súvisia s negatívnymi energiami. Nedá sa ani zrátať, koľko som zaznamenala čiernomagických útokov zameraných na zdravie, šťastie, na ovplyvnenie osudu v pracovnom, či osobnom živote. Neprajnícke aktivity zo strany kolegov, pretvárka, závisť, nepekné pohľady... Môžete si povedať, že to sú len maličkosti, ktoré mi nemôžu poškodiť. Ale keď vám budú stále závidieť, iba negatívne na vás myslieť, tak na vašu osobu, respektíve na vaše informačné pole, ktoré vás obklopuje, padne tieň . V energoinformačnom biopoli nastáva chaos. A nielenže vaša energia prestane normálne prúdiť, zablokuje sa, ale čo je najpodstatnejšie, smerom k vám sa nedostane Božie svetlo. Po dlhšom pôsobení tohto tieňa sa človek začína zle cítiť, trpí, stráca sily, upadá do depresií a prestáva sa mu dariť vo všetkých oblastiach.

V poslednom čase sa ľudia na mňa obracajú práve s celým komplexom problémov, teda že sa im nedarí ani v práci, ani v súkromí, majú ťažkosti s deťmi a cítia sa byť veľmi unavení. Rozpoviem vám preto príbeh, ktorý by som nazvala ukradnuté šťastie. Mladej žene ukradli rodinnú pohodu, zdravie, úspech. Bolo jej porobené.Podľa mojich skúseností terajšia čierna mágia s porobením pracuje veľmi často a zameriava sa najmä na úspešných ľudí. Najhoršie je, že týmto pôsobením skúsení mágovia ukradnú práve úspech s cieľom, aby ho predali iným. Ak ste si mysleli, že možno ukradnúť iba auto, zlato, či peniaze, mýlili ste sa.

Mladá žena, o ktorej chcem hovoriť, bola zdravá i šťastná, o peniaze nemala núdzu. Ukončila vysokú školu, manžel bol prosperujúci podnikateľ, mali jedného syna a bývali v zahraničí. Príbeh sa začína tým, že sa na scéne objaví teta, ktorá poprosí mladú ženu - neter o pomoc. Tá ju pozve k sebe a spoločne hľadajú tete prácu. Teta pricestuje a býva u mojej klientky mesiac. Výhodnú prácu napokon nájdu, ale v inom meste. Predtým, než teta odíde, poprosí neter aby jej dala topánky, pretože ako sam vraví, nemá žiadne reprezentatívne a veľkosť nohy majú rovnakú. Neter jej chce kúpiť nové topánky, ale teta ukáže na jedny, že tie sa jej veľmi páčia, a tak s lodičkami odchádza.

Po týždni sa mladej žena prisnil sen, v ktorom uvidela svojho mŕtveho deda. Ten sa jej spýtal, prečo tete dala svoje topánky a povedal:

„Ukradla ti šťastie, choď do záhrady, pod jabloňou máš zakopané svoje topánky.“

Nechcela veriť tomuto zvláštnemu snu a ani mu neprikladala mimoriadny význam. Lenže o dva mesiace sa manželovi prestávalo v biznise dariť a situácia sa stále len zhoršovala. Napokon ochorel, musel ísť na operáciu. Zdravie sa však nezlepšovalo a liečenie akosi nepomáhalo. Mladú ženu prenasledovali intenzívne bolesti hlavy, nemohla spávať, z retiazky jej padal krížik, z domu im utiekla mačka. V byte stále cítila akúsi povedomú vôňu a niekedy mala pocit, že okrem nej je ešte niekto ďalší v byte. Manželovo podnikanie padlo na samé dno, partneri sa od neho odvrátili. Niekoľko krát mala stále rovnaký sen, v ktorom jej vrany ďobali do očí. Pomaly strácala energiu i chuť žiť. V takomto stave prišla za mnou.

Vyrozprávala mi svoje trápenie a svoje šťastie prirovnala ku sklu, ktoré sa robilo o kameň. Vyznala sa, že priam cítila ako jej niekto z celej duše závidel. Nie nadarmo sa vraví, že tam, kde je šťastie, tam je aj závisť. Ako si môžete pomôcť, keď máte takéto pocity?

V prvom rade dajte odslúžiť v kostole omšu za svojich mŕtvych rodičov (alebo prarodičov) Doma, keď ste sami, pri svätom obraze Ježiša zapáľte tri biele sviečky a položte do škatule 40 vajíčok, 3 celé chleby, 40 deka soli, 40 deka maku. Pomodlite sa sedemkrát otčenáš, sviečky nechajte dohorieť do konca. Chlieb dajte bezdomovcom, soľ používajte do jedla ( nie však múčnika). Časť soli a mak zoberte na križovatku, ľavou rukou ich hoďte za seba a neobzerajte sa. Dvadsať vajec dajte bezdomovcom, po desať ženám, i mužom, z ďalších desať urobte praženicu, z ktorej bude jesť každý člen vašej rodiny a posledných desať, ktoré vám ostali, zakopte pod strom tam, kde nik nechodí.

Vráťme sa ale na samý začiatok nášho stretnutia s mladou ženou. Prvé čo som si všimla, keď prišla boli jej veľmi smutné oči. Nebolo v nich života ani svetla. Mali sme veľa práce, kým sme ju dostali z čierneho porobenia. Pri odlievaní z vosku sa mi ukázali topánky a v topánkach hlina aj klince. Ona si spomenula na sen i na to, čo jej povedal dedo a bolo jasné, kto jej porobil.

Vysvitlo, že tak ako sa predtým všetko u mojej klientky zhoršovalo, naopak u jej tety sa zlepšovalo. Vydala sa za úspešného bohatého muža, ktorý bol od nej o dvanásť rokov mladší, mala všetko. No ukradnutí šťastie netrvá dlho. Keď som mojej klientke odrobila, teta ochorela, začala si uvedomovať svoj vek, začala žiarliť na manžela, ten sa nahneval a s milou tetou sa rozviedol. Napokon ostala sama, nie zdravá, stará a bez prostriedkov.

U mojej klientky sa všetko vrátilo na pôvodné miesto, jej i manželovi sa vrátilo zdravie, biznis začal prosperovať, do ich života znovu vstúpila radosť a pokoj.

Ešte jedna rada, ktorú vám musím dať. Nechváľte sa so svojimi úspechmi a šťastím. Závisť sa môže objaviť od tých priateľov a známych, od ktorých to najmenej čakáte a obrátiť sa žiaľ môže voči vám, vašim deťom, práci, ale trebárs aj voči vašim domácim zvieratám.

Foto: Marek Bednář


Kontakt: 0905 193339


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (48) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Chodit vo SVETLEAnamenSi06.Mar:15:47
článokanazuz06.Mar:11:43

čitateľov: 27950   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2854)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy