?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Náš Silvester s čínskym Tigrom
@ čo by ste nemali prehliadnuť     30.12. 09, 02:27

Pani Zita radí už tohtoročného Silvestra si uctiť Tigra.Hovorí, že rok Tigra treba stretnúť v nových topánkach, aj v prípade, že ho budete vítať doma. Ženy by mali mať kožené, alebo lakované. K mužským topánkam je Tiger lojálny. Dámy by mali mať šaty žltej farby, alebo prúžkované. Bižutéria by mala byť drahá, môže byť aj zlato a drahé kamene. Vhodné sú veľké náušnice.

Úprava stola a jedlo

Na prelome roku 2010 na stôl prestrieme biely alebo žltý obrus, v strede by nemala chýbať figúrka Tigra. Hlavným jedlom nech je mäso a masové šaláty, zemiaky, mrkva a fazuľa. Pitie by malo byť žltej alebo červenej farby. Teda červené víno, koňak ale menšie množstvo, lebo destiláty Tiger nemá rád, džús z mrkvy alebo pomaranča. Veľmi dôležité je, aby ste vošli do Nového roku s pokojom a mierom v duši.

Veštenie

Je ten človek mojim osudom, alebo nie? Kto by nechcel vedieť odpoveď na túto otázku. Ponúknem vám jednu zo starých veštieb. O polnoci svoju rukavicu hoďte smerom k plafónu. Ak spadne tak, že palec ostane hore je vám súdený.

Každý z nás prežíva teraz krízu, aby ste si uľahčili trochu situáciu, urobte nasledujúci rituál. Pred novým rokom o polnoci položte pod pohár 2 eurá a 10 centov. Prestúpte cez prah a povedzte: „Ja domov i peniaze za mnou. Toto vždy povedzte, keď budete prekračovať prah svojho domu a peniaze do budúceho roka nevyberajte.“Kontakt: 0905193339

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (28) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Trochu zmatekjaroslav.demeter.ptacek30.Dec:12:39

čitateľov: 20771   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3791)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy