?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity
@ mágia a okultizmus     24.2. 09, 22:55
“Myslím si, že finančná kríza sa dotkla skoro každého z nás. Pripravila som pár rituálov, ako si v týchto ťažkých časoch aspoň pomôcť.”

Takže stačí si zohnať potrebné rekvizity a byť pozorný

“ Čím skôr začneme, tým lepšie. Keď obrady urobíme správne, tak celý rok bude pre nás úspešný. Napríklad môžeme pôsobiť na energie tak, že použijeme kúsok obyčajného papiera. Keď urobíte nasledujúci rituál, tak si pomôžete získať uznanie, slávu a budete populárny. Získate si sympatie okolia, ktoré vám zasa pomôžu aj v ekonomickej oblasti. Podmienkou je, že ho musíte urobiť v piatok.

Vyrežte kúsok bieleho papiera - štvorec, teda všetky strany by mali mať dĺžku 3,5 centimetra. Držte ruku nad papierom a hovorte: - Všetka moja sila je založená v mene Hospodina, ktorý stvoril nebo aj zem. Prosím Teba Bože, požehnaj a posväť moju robotu, sluhu Božieho ( svoje meno).

Hovorte to, a prežehnajte sa tri razy. Papier zložte a noste stále pri sebe, večer ho dajte pod vankúš. Ráno ho vložte do vrecka. Papierik musíte nosiť pri sebe 90 dní, potom ho spáľte. Na ďalší postup rituálu ale potrebujete nový nôž, ktorý ešte nebol použitý. Na nôž napichnete onen papier a zapáľte ho ohňom z bielej sviečky. Popol zoberte na biely tanierik, a potom ho opatrne presypte do obálky. Vyberiete sa do lesa, alebo na pole, kde ho rozsypete a pri tom budete hovoriť: - Nech sa splní.

Ďalší rituál je s vajcom. Ak chcete byť bohatý a úspešný a mať aj veľa peňazí, urobte ho v stredu. Keď chcete mať veľkú lásku, treba urobiť obrad v piatok. Ak potrebujete získať spravodlivosť, alebo aby vás počúvali, potom sa nachystajte na štvrtok. Nepriateľov sa zbavíte, ak ho urobíte v utorok.

Zoberte vajce, musí byť ale domáce, do oboch rúk. Nájdite jeho ostrejší koniec a pozerajte sa naň tri minúty a myslite na svoje želanie. Po troch minútach ďalej držte vajce v oboch rukách dovtedy, pokiaľ nebude teplejšie. Keď pocítite, že vajce je už teplejšie, obalte ho do bielej, nepoužitej látky a položte ho do bielej škatuľky. Odložte ho tak, aby sa cudzie ruky toho vajca nedotkli, a ani vy ho z nej nevyberajte celý rok a už sa ho nedotýkajte. Tento rituál má veľkú silu, nezneužite ho.

Ešte k finančnej kríze. Všetci vieme, že prichádzajúce časy a vôbec nebudú ľahké pre nikoho z nás. Čo robiť aby naša peňaženka nezostala prázdna? Pokúsime sa peniaze privolať. V súvislosti s peniazmi sa vyhýbajte jednotke a aj nule, to sú prázdne čísla, ktoré sa „nerozmnožia.“ Nič nepredávate a nenakupujte za 10, 100, či 1000 a 10 000 euro, pretože peniaze vám pretečú cez prsty ako voda.

Ani dvojka nie je šťastným číslom, naznačuje, že sa vždy budete musieť deliť. Keď budete požičiavať napríklad 20 alebo 200 euro, len veľmi ťažko sa vám vrátia naspäť, ale ani tomu, komu ste ich požičali, neprinesú úžitok. Do biznisu nikdy nevložte sumu začínajúcu sa číslom dva, nezaznamenáte prírastok. Peniaze majte v jednej peňaženke a nie v dvoch. Nenoste ich v dvoch vreckách, neuložte ich do dvoch bánk, pretože sa sa vám rýchlo minú.

Trojka symbolizuje doplnok, a tak ak chcete trebárs vyhrať v lotérii, vsaďte radšej na troch tiketoch, budete mať väčšiu šancu. Trojka je aj číslom ľahkomyseľnosti, preto keď manipulujete s týmto číslom, rozmyslite si čo kupujete, a či to naozaj potrebujete.

Číslo štyri je symbolom stability. Preto je dobré odložiť si peniaze po 40, 400 alebo 4000 euro. Biznis sa môže podariť nad očakávanie, ak pracujete s číslom štyri, alebo budú spolupracovať na jednom biznise štyria.

Číslo päť je číslom výdavkov. Ako peniaze prichádzajú, tak odchádzajú. Zoberte 5 euro a aby vám financie rástli, povedzte: - Ako je veľa špiny v blate, rýb vo vode, tak je u mňa veľa bohatstva a mne sluhovi Božiemu ( vaše meno) bohatstva daj. Amen. Päť euro noste so sebou celý mesiac a iba po mesiaci za)n niečo kúpte. Tak urobte tri razy po sebe.Keď odchádzate z bytu, nechajte pri zrkadle 5 euro, aby peniaze pribúdali.

Ak v tomto roku kúpite byt, alebo dom, predtým, než tam začnete bývať, rozosypte mince v izbách, aby ste mali dostatok.”Kontakt: 0905 193339

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (22) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Ojabbas07.Mar:14:53
nedari sa micinderela26.Feb:12:34
zaujimalo by masatiel-hlas26.Feb:03:34

čitateľov: 57411   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy