?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity na Nový rok
@ mágia a okultizmus     29.12. 08, 04:27

Ako sa stretnúť s Novým rokom aby sme boli šťastní?

Pani Zita radí

„Na stole by nemalo chýbať päť sviečok pre naše želania. Naše priania by mali byť jasné a reálne, pretože rok Býka, ktorý prichádza je veľmi seriózny a pragmatický. Iracionálne želania sú mu cudzie. Traduje sa, že za stolom, nesmú dvaja jesť jednou lyžicou čo i len zo špásu, pretože sa budú celý rok hádať. Práve v roku Býka je dobrý rituál na získanie blahobytu. Robí sa na Nový rok a musíte byť pri ňom sami. Zapálite si tri zelení sviečky, ešte predtým ale zospodu prilepte na ne mince. Predstavte si ako peniaze padajú do vášho vrecka. Sviečky musia úplne dohorieť a mince, ktoré boli pod nimi, noste stále pri sebe alebo v peňaženke.

Stôl na Nový rok musí byť v centre izby. Snažte sa byť v nových šatoch, vtedy bude rok úspešný. Nie je možné zostať na Nový rok bez peňazí, byť dlžným, peniaze musíte vrátiť, pretože vás finančné problémy budú trápiť po celý rok. Predtým, než sadnete k stolu, nohy stola obviažte špagátom, aby celý rok žila rodina v mieri a pokoji. Na stole by mal byť drevený riad a aj lyžička a vidlička z dreva. Z jedla musí byť najviac zastúpená zelenina a ovocie, nemala by chýbať pšenica, šalát a bravčové mäso. V žiadnom prípade nepripravujte a nekonzumujte hovädzie, lebo by ste Býka mohli nazlostiť.

Na lístky zeleného šalátu nezabudnite položiť žlté mince. Býk miluje peniaze. Šaty by mali byť v žltej alebo zelenej farbe, doplnky nemajte lakované. Šperky by mali byť z bieleho kovu, striebra, platiny, bieleho zlata..

Pozor, aby ste nevyliali z červeného vína, je to zlé znamenie. Z vianočného stromčeka dajte do pohára s ktorým si budete pripíjať ihličie, symbolicky to znamená, že ste Býkovi ponúkli jedlo a pite na celý rok a on vám to oplatí. Tento Nový rok je lepšie tráviť doma s rodinou.


Rok Býka príde 26. januára

Foto: Marek Bednář

Zaznamenala: kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (20) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Varovanie a otázka...megy03.Jan:00:48
mágiaoctavia07730.Dec:05:58

čitateľov: 33823   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2854)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy