?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Nenavštevujte hranice “druhého” - sveta hovorí pani Zita
@ mágia a okultizmus     21.12. 08, 22:48

Ľudová tradícia hovorí, že od 25. novembra začínajú pôsobiť temné a zlé sily, takže sa asi mágia využíva viac...

“Svet živých a mŕtvych je si naozaj viac ako inokedy bližší. So samotným slnovratom prichádza aj začiatok novej etapy roka a existujú mnohé rituály, ktoré slúžia na zabezpečenie prosperity, ale dajú sa aj zneužiť a je pravda,že zlé sily, sú viac aktívne ako inokedy a môžu nám ublížiť. Napríklad od 25. novembra do 13. januára využije mágia viac svoju silu a ke viac spojená so zlými, sebeckými duchmi i nečistotami. Pozor preto na rôzne špiritistické seanse. Osobne som proti takýmto aktivitám. Môže sa stať, že vyvoláte neprajného ducha, ktorý poškodí nielen vás, ale aj celú vašu rodinu. Prechádzať hranice sveta živých a mŕtvych je vždy veľkým rizikom a vlastne nikdy neviete ako sa to môže skončiť.”

Vy ste sa na nejakej zúčastnili?

“Musela som sa, keď mi zomrela mama v nemocnici a nestihli sme sa rozlúčiť. Vedela som, že mi chcela niečo povedať. Po smrti chodila totiž za mnou každý deň. Videla som ju na stene, hlavu som jej cítila na perine, klopkala na okno, moja dcérka počula jej hlas. Trápila som sa celý rok a veľmi som schudla. V deň ročného výročia jej smrti ma navštívila v sne. Povedala mi, že mi ostáva iba jeden deň života, že na druhý deň príde za mnou. Veľmi som ju prosila, aby ma nechala na pokoji, že dcérka by ostala sama. Na to mi odpovedala, že mi musí povedať jednu veľmi dôležitú vec. Vtedy som sa rozhodla pre kontakt so svetom mŕtvych. Bolo to nepríjemné a naozaj to nikomu neodporúčam ako zábavu.

Napokon duše, ktoré zomreli prirodzenou smrťou nás chránia, navštevujú nás v sne a upozorňujú nás na choroby, straty, nepríjemné situácie. Ľudia, ktorí zahynuli tragicky pri nehodách alebo spáchali samovraždu, či ich zavraždili, ostávajú medzi nebom a zemou a nie sú práve priateľskí. Neprestajne hľadajú svoje telo. Vyskytujú sa najčastejšie na miestach havárií, ale aj v nemocniciach, či na cintorínoch. Už som spomínala, že nie je dobré mať na stene fotografie našich zosnulých, privolávame tým energie mŕtvych a oni budú k nám prichádzať veľmi často a žiaľ, odoberajú aj z našej energie. “


Ako si pomôcť aby sme tieto nedobrovoľné strety eliminovali?

“ Od 25. novembra nie je vhodné navštevovať cintorín, aj doma môžete na tých,čo už nie súmedzi nami myslieť a priať im pokoj. Keď cítite, že je vaša duša nepokojná, pomodlite sa. Radím držať pre Vianocami pôst, treba si uvedomiť, že v tomto čase sa naša duša zbavuje pút, ktoré sme si utkali zlým konaním, ale aj hriechov. Človek, ktorý dodržiava pôst, stáva sa nielen zdravším, ale aj slobodnejším. S očistou tela súčasne prebieha aj mentálna. Dajte v tomto období pozor i na to, čo rozprávate, pretože slovo má veľkú moc a môže sa splniť to, čo v zlosti poviete. Z úst nevypustite žiadnu kliatbu, nehrešte, nepreklínajte.

Ak máme pocit, že sa s nami niečo neobvyklé deje?

“Duša človeka je v tieto dni veľmi citlivá, môžete niekedy priam cítiť, akoby vám duša plakala. Navyše vám pocity môžu signalizovať blížiace sa nebezpečenstvo týkajúce sa priamo vás, alebo vašich blízkych. Aby sa neprihodilo nič zlé najprv sa pomodlite Otče náš a potom modlitbu: - Anjel môj strážca, ochráň moje telo, ochráň moju dušu v mene otca i Syna i svätého Ducha. Amen. Ak nepokoj neustáva, dajte v troch kostoloch slúžiť omšu za svoje zdravie. Kúpte rybu a zakopte ju do zeme. Tak sa zbavíte svojho trápenia.

Klientka mi rozpovedala príbeh, že na jej živého manžela dali slúžiť omšu v kostole, ale tak ako sa dávajú za mŕtvych. Dozvedela sa to od susedy, ktorá jej prezradila, čo stvára ich spoločná známa. Chcela spomínanej klientke zničiť muža. Pán naozaj ochorel a keď som sa mu pozrela na čiaru života, jej priebeh naznačoval iba dvadsať rokov. Ruky mal veľmi horúce, čo napovedalo, že neprajníčka stále posiela kliatby a zapaľuje sviečky v kostole. Sviečka sa využíva v čiernej mágii dosť často, je však aj jedným z najsilnejších energetických akumulátorov a roztopená zbiera do seba negatívnu energiu. Preto so sviečkou robím devätoro očistení. ”


Spomínali ste, že v tieto dni sa robia aj rituály na prosperitu.

“ Napríklad nechty si strihajte len v utorok, alebo piatok keď Mesiac narastá. Zoberte mincu a položte pod prah. Zakaždým keď ho prekračujete povedzte: Ja domov a peniaze za mnou. Veľmi silným rituálom na splnenie želaní a aj aby ste mali peniaze je nasledujúci obrad.

Nakreslíte bielou kriedou kruh na stole. Do kruhu položíte pohár a po bokoch dve zelené sviečky. Zoberiete svätenú vodu a nalejete ju do pohára. Potom vezmete deväť korunáčok. Po jednej ich vkladáte do pohára a pri každom vložení mince hovoríte? Želám si bohatstvo, želám si úspech, želám si šťastie, želám si zlato, želám si striebro, želám si zdravie, želám si pomoc, želám si, aby peniaze prišli do môjho života, želám si, to čo si sám poprial, nech sa to splní. Pohár má byť na stole, kým sviečky nedohoria. “


kb

Kontakt:0905 193339pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (2) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Obrad na peniazeleydy06.Jan:02:14

čitateľov: 27748   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy