?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Príbehy z pracovne pani Zity
@ mágia a okultizmus     25.11. 08, 00:22Pani Zitu sme požiadali, aby nám porozprávala príbeh, ktorý ju v poslednom čase zaujal a mohol by sa stať poučným aj pre nás ostatných.

„Rozpoviem vám príbeh ako si jedna žena kúpila porobenie nielen tým, že veľmi chcela niečo získať ale aj tým, že chváliť a prezrádzať o sebe veľa a nemsí vyplatiť.

Život mojej klientky bol dlho šťastný. Už jej mama sa dobre vydala a spolu s otcom bohatstvo dokázali rozmnožiť. Mala veľmi šťastné detstvo, úspešne vyštudovala vysokú školu. Keď vyrástla, celá rodina sa presťahovala do zahraničia a aj tam sa na nich usmievalo šťastie a vodilo sa im výborne. Ako išiel čas, našla si životného partnera, a aj ona sa vydala za úspešného a bohatého muža Chceli si kúpiť dom.

Spočiatku chodili obaja vyberať len akosi sa nezhodli a tak sa mladá žena rozhodla situáciu zobrať do svojich rúk. Čítala inzeráty až raz natrafila na dom, ktorý sa jej naozaj veľmi páčil. Obávala sa, že bude veľmi drahý, taký bol nádherný. Keď prišla pred dom, privítal ju sluha a zobral ju prezrieť si dom a potom, že ju zoznámi s majiteľkou.

So všetkým bola spokojná a vtedy ju sluha zobral do izby, kde ležala majiteľka. Na prvý pohľad bolo jasné, že ide o chorú ženu. Tá sa jej iba vypytovala, ale cenu nespomenula. Mojej klientke sa zdalo, že po rozhovore s ňou začala byť veľmi neistá, zvláštna. Nič iné ju teda nenapadlo, ako chorej žene povedať, že dom bude v dobrých rukách, že ona všetko má, je v živote šťastná, dobre sa o nehnuteľnosť postará, veď sú zdraví a finančne zabezpečení, a že k úplnej spokojnosti jej chýba iba tento dom.

Chorá žena ju vypočula a akoby sa ponorila do seba. Mlčanie prerušila mladá žena otázkou, koľko stojí nehnuteľnosť. V myšlienkach sa však pristihla, že uvažuje, na čo je chorej pani takéto obrovské a krásne priestory. Majiteľka sa spýtavo pozrela na moju klientku a vraj za dom veľa nechce, len má dve podmienky. Keďže nemá deti, ani rodinu, nemá komu dom odkázať. Podmienkou bolo, že nikto iný nesmie kúpnu zmluvu podpísať, len ona (nie manžel ) a jej podpis musí byť hneď za podpisom chorej majiteľky. Mojej klientke sa na tom nezdalo byť nič neobvyklé, napokon asi sa chorá žena bojí podvodu. Druhou podmienkou bolo, že zmluvy sa budú podpisovať v noci, kedy sa majiteľka lepšie cíti, nemá také bolesti ako počas dňa. Ďalšie vývoj vecí pripadal mladej žene trochu scestný, ale povedala si, že napokon ide o chorú ženu a má právo byť aj čudná. Nuž stretli sa o tretej nadránom. Žena sedela na posteli obložená perinami, všade okolo sviece - nebodaj sa pomiatla, napadlo jej, ale keďže vytúžený dom chcela, sústredila pozornosť na listinu. Keď ju podpísala, chorá žena čosi mrmlala. Keď chcela mladá žena vedieť, čo to hovorila, chorá sa iba nepríjemne zasmiala a odvetila - vraj povedala som, čo som chcela.

O týždeň sa sťahovali. Po pár dňoch moja klientka ochorela, zoslabla hoc predtým kypela zdravím. Schudla, cítila sa zle ale lekári jej nevedeli pomôcť a ani liečitelia. Jeden z nich jej povedal, že sa jej preto nik nechce ujať, že z nej ide veľmi negatívna energia. A keďže čítala moju knihu, vyhľadala ma. Keď som ju pozrela, bolo mi jasné, že si kúpila chorobu, nešťastie i preklatie od tej ženy, ktorá vlastne mala už zomrieť. Prvú radu, ktorú som klientke dala bola, že dom musí čo najskôr predať, no oponovala, že manžel nebude súhlasiť Tak sme to skúsili inak - odrábaním. Jednou z povinností mladej ženy bolo nájsť bývalú majiteľku. Našla ju. Omladnutú, bez známok choroby a šťastnú. Vtedy jej žena povedala: Nikdy sa nechváľ svojim zdravím, bohatstvom a šťastím.“


Príbeh dopadol dobre a pani Zita pridala niekoľko rád:

V dome nemajú byť prázdne tašky, kufre a škatule. Hrnce a fľaše majú byť otočte smerom dole. Vtedy nás budú obchádzať problémy. Ak sa chcete vykúpiť zo svojich problémov, urobte to pomocou päťkorunáčok. Treba sčítať svoje roky. Ak máte napríklad 45 - sčítate, 4 a 5 - dostanete deviatku. Zoberiete 9 mincí do ľavej ruky a po západe slnka prejdete 9 križovatiek. Na každej v strede hodíte jednu mincu a pokiaľ letí, hovoríte - Ja som sa vykúpila. Potom sa obrátite v smere ľavého ramena a idete domov inou cestou. Keď prídete domov, umyjete si ruky pod tečúcou vodou a vysušíte ich nad plameňom sviečky. Vaše trápenie sa určite skončí.

Kontakt: 0905 193339

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (30) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
ako je to s predávaním prekliatiamegy09.Dec:01:41
POMOC otazkaLS72252407.Dec:04:29
pomóóóćadadida04.Dec:05:07
9 križovatiekpreklepka03.Dec:04:03
príbehanazuz28.Nov:04:43
. . .

čitateľov: 31076   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2854)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy