?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Viete že metla je magický inštrument?
@ mágia a okultizmus     15.3. 07, 02:55

O rituáloch súvisiacich s jarou hovorí pani Zita


Pani Zita vraveli ste, že čiastočné zatmenie slnka 19. marca bude mať podľa výkladu čínskeho horoskopu vplyv aj na nás. Dátum sa blíži, tak sme si prišli znovu po rady.

-Pripravila som ich niekoľko. Treba si uvedomiť, že všetky rituály malú na jar silnejšiu moc, tak ako príroda, ktorá otvára cyklus nového života. Takže ak vás napríklad prenasleduje chudoba či neúspech, vezmite hoc akú vec, ktorá prináleží vám, ale v žiadnom prípade vám nesmie byť za ňou smutno. Položte ju na stôl a zapáľte po jej oboch bokoch dve biele sviečky a prečítajte tento text šesť krát:

„Odstúpte odo mňa všetky biedy a nešťastia, vyjdite zo mňa prekliatia. Na predmet vás odovzdávam.“


Odneste tú vec na pole, kde nik nechodí, tam vykopte jamku, predmet do nej položte aj so šiestimi mincami, korunáčkami a povedzte: „ Zaplatené.“ Keď odchádzate z poľa, nesmiete sa obzrieť. Potom zájdite do kostola v čase, keď bude omša. Doma sa postite, zapáľte sviečku. Dajte drobné bezdomovcovi, ktorý vás o to poprosí.

Spomínali ste, že toto zatmenie bude viac vplývať na mužov.

-Ale s dopadom na celú rodinu. Ak je vám manžel neverný, poviem vám rituál, ktorý sa robí len a len v marci. Kúpte novú metlu s ktorou doma pozametáte v čase, keď nebude doma. Ráno i večer a potom aj dlážku umyte. Robí sa to sedem dní krát bez prestávky. Začínať treba v pondelok a smeti i vodu vylievajte von - na križovatku a to buď o dvanástej alebo o 24. hodine. Križovatku nech tvoria štyri cesty, alebo ulice. Z posledného umývania dajte vodu do 7 decilitrovej fľaše a spolu s metlou ju tam necháte a hovorte:

„Ani mladú, ani starú, ani čiernu, ani bielu, ani ryšavú a ani hnedú nezachceš, sluha boží ( manželovo meno) okrem mňa jedinej svojej manželky služobnici božej ( a svoje meno).“

Pri jednom zo stretnutí ste mi povedali, že metla je doslova magický inštrument.

-Je, a preto ju máme doma nielen pre očistu, ale aj pre šťastie a bohatstvo. Keď kúpite novú metlu a budete s ňou po prvý raz zametať, povedzte: „ Nová metla po novom zametá.“ A želania sa by sa vám mali splniť.

Keď už hovoríme o metle, tak vám dám ďalšiu radu, ako si privolať peniaze. Tento rituál sa tiež robí na jar, lebo na jar všetko ožíva a tak ako som povedala nielen príroda má veľkú silu ale aj mágia pracuje silnejšie. Metla má byť v každom dome, byte. Zametať treba vždy smerom od prahu do miestnosti. V žiadnom prípade nie k prahu, lebo z domu ujde úspech i bohatstvo. Metlu nemožno hoci kde hodiť, ona má mať svoje miesto. Mala by byť v kúte a stať smerom hore. Pravidlá týkajúce sa metly sú známe už stáročia. Nikdy nekupujte metlu v auguste, znamená to nešťastie. Nedopusťte aby okolo vás zametali. Privoláva to neúspech a nepríjemnosti, často to vyvoláva aj hnev ľudí okolo vás a nebuďte prekvapení ak sa vám odvrátia chrbtom. Nikdy nespaľujte metlu, privoláte tým škandál do rodiny. Starú metlu nevyhoďte pred dom, mohli by ste ochorieť. Hovorí sa, že ak postúpate po metle, budú vás bolieť nohy. Nestúpte ani na smeti, ktoré ste pozametali, lebo budete hašteriví. Cez metlu by nemala chodiť tehotná žena, veští to ťažký pôrod. Tí čo sa chcú skoro oženiť, alebo vydať, by naopak, mali metlu prekročiť deväťkrát. Zametať či vysávať by sme nemali tri dni, ak niekto odíde na dlhšiu cestu, najmä za prácou. V ten deň, keď niekto odišiel na cestu sa neumývajú ani rady z ktorých tá osoba či osoby jedli.

Metla chráni pred zlými ľuďmi, ak do nej zapichneme krížom dve ihly a postavíme ju pred dvere. Keď ste stratili pokoj a snívajú sa vám strašné sny, zaveste metlu na dvere spálne, dajte pod postel kúsok cesnaku. Nepríjemných snov sa zbavíte. Ak sa vám o metle bude snívať čaká vás príležitosť ako zbohatnúť. Keď vám vypadne z rúk na prah dverí, môžete očakávať dlhú cestu

kontakt: 0905 193339

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (3) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
:.)iva15.Mar:03:54

čitateľov: 6031   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2856)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy