?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


O vibráciach dňa a čo s tým súvisí
@ mágia a okultizmus     5.10. 06, 22:47

Z pracovne pani Zity

Pani Zita načrela do vedomostí, ktoré získala od svojej mamy a v prvej časti svojho rozhovoru uviedla, čo je a čo nie je vhodmé robiť ten-ktorý deň.

„Každý deň nesie nejakú vibráciu a to najmä podľa planéty, ktorá má naň vplyv.Napríklad pondelok je pod vplyvom Mesiaca, a patrí medzi najťažšie dni v týždni. V tento deň nikdy nezačíname s novými aktivitami a neodchádzame na ďalekú cestu. Snažíme sa nestretnúť ako prvú cudziu ženu, lebo to prináša ochorenie. Dá sa povedať, aký je pondelok, taký bude celý týždeň. Keď príde návšteva. Hostia k vám budú chodiť celý týždeň, to platí o výdavkoch a aj o počasí. Dobré je ale v pondelok navštíviť zubára. Ak vám vytrhnú zub, bude to menej bolieť a jazva sa vám rýchlejšie zahojí. Ľudia, ktorý sa narodili v pondelok majú predpoklad dožiť sa 80-tich rokov.


Nad utorkom panuje Mars, to je čas, kedy sa môžete vydať na dlhú cestu. Utorok býva úspešným dňom. Je dobré si strihať vlasy aj nechty, peniaze budú pribúdať. Nesmiete však požičať peniaze, lebo sa vám nevrátia. Ľudia narodení v utorok sú veľmi neústupčiví a často aj agresívni, sami sebe škodia.

Streda je dňom Merkúra. Tak ako v pondelok by sme nemali začínať s celkom novými vecami. Tento deň je považovaný za ťažký a odporúča sa postiť. Nesťahujte sa, lebo v novom byte nebudete spokojní a neprežijete v ňom, Za to môžete ísť na nákupy, ktoré by mali byť pre vás výhodné. Ľudia narodení v stredu majú slabé zdravie, ale výborný rozum.

Jupiter ovláda štvrtok Je to najšťastnejší deň, kedy by sa mali robiť napríklad svadby. Je ako stvorená na úspech. Je dobré upratovať a robiť domáce práce. Kto sa vo štvrtok umyje, ale do východu slnka, bude mať peknú pokožku na tvári. Ľudia, ktorí sa narodili bo štvrtok sú veselí, šťastní. Dlho žijú a okolie ich má rado.

Piatok patrí Venuši. Je dňom lásky ale aj tak trocha problémový, takže ak nemusíte, nepúšťajte sa do úplne nových záležitostí. Nemali by ste si spievať a ani tancovať, prináša to slzy. Nemali by ste ani šiť a dievčatám, ktoré sa chcú vydať sa odporúča držať pôst. Ľudia, ktorí sa narodia v piatok žijú veľmi dlho, dožívajú sa 85 až 90 rokov.

Sobota je spojená so Saturnom. Saturn je nielen smutná planéta, ale aj veľmi obmedzujúca. Často sa stávajú napríklad tragédie, havárie pri ktorých ľudia umierajú. V sobotu naozaj viac ľudí zomiera a ak sobota padne na 28 alebo 29 deň v mesiaci je dňom mŕtvych. Ak začneme niečo robiť v sobotu, budeme to robiť každú sobotu. Je to veľmi dobrý deň na začiatok stavby domu, presťahovanie sa. V tento deň vymieňame posteľnú bielizeň.

Nedeľa je dňom Slnka. V tento deň naozaj nepracujeme, ale oddychujeme. Venujeme sa regenerácii, psychickému odpočinku. Nestriháme si vlasy ani nechty, nevynášame smeti, prináša to chudobu. Skoro ráno nejedzte, lebo prežijete smutný deň. Ľudia, ktorí sa narodili v nedeľu sú dobrí, prinášajú ľuďom teplo a lásku. Ostatným je s nimi dobre.“


K téme sa ešte vrátime. Pani Zita sľúbila, že prezradí niektoré z rituálov viažuce sa k patričnému dňu. Budeme hovoriť o tom, že trebárs na peniaze je ich dobré robiť v utorok a vo štvrtok, na lásku v piatok a najlepšie výsledky v „odrábaní“ porobenia sa dosahujú v pondelok. Vyrozprávala mi aj zaujímavý príbeh, ale aj ten nabudúce.

Kontakt:0905 193339

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (4) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
vibrťácieajka18.Oct:10:47
soloviovskenoforcim10.Oct:16:21
vibrácie dňaajka07.Oct:12:44
súhlasím:-)li06.Oct:03:32

čitateľov: 10417   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy