?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Pomôžu anjeli i čierne korenie
@ mágia a okultizmus     8.8. 06, 01:29

V pracovni pani Zity o magických praktikách proti aj dovolenkovej nevere

Nevera, a nielen na slovenský spôsob, trápi mnohé páry. Podľa štatistík je jej výskyt väčší práve počas letného obdobia. Vzniká mnoho dovolenkových i kúpeľných lások, a na druhej strane v tomto trojuholníku je ten jeden „zvyšný“ nešťastný. Zašli sme si teda za pani Zitou zistiť, ako môžu odpomôcť nevere magické rituály.

„ Naozaj kvôli nevere manžela, či partnera ma navštívi veľa žien. Muži si na liečení, či oddelených dovolenkách nájdu pomerne rýchlo milenky. Moje rady budú patriť teda všetkým ženám, ktoré majú obavy, že ich manžel podvedie.

Milé dámy, takže najprv veľmi jednoduchý ale spoľahlivý recept . Deň pred odchodom manžela si umyte celé telo a dobre si ho utrieť uterákom, ktorý potom necháte vyschnúť. Uterák mu zabalte, aby sa aj on do neho utieral. Váš manžel bude stále cítiť známu vôňu vášho tela a nezabudne na vás.

Pri magických praktikách je potrebné vedieť, či na vašom mužovi neleží kliatba, pretože v takom prípade už potrebujete magickú pomoc skúseného človeka. Ak nie je a všetko je v poriadku, skúste nasledujúci rituál:

Zoberieme panvicu, položíme na ňu celé čierne korenie. Korenia dáme toľko, koľko rokov má manžel. Panvicu dáme na sporák. Keď na horúcej panvici začne korenie „skákať“ sedemkrát poviete: -Ako to čierne korenie skáče, tak aby si ty môj milý manžel /jeho meno/ skákal okolo mňa -svojej manželky /svoje meno/. Ohorené čierne korenie vysypeme do prázdnej fľaše od kompótu. Ale aby ho stále ťahalo domov, dve semiačka čierneho korenia, s ktorým ste pracovali zabalíte do červeného plátna a zašijete ho do saka, alebo nohavíc, ktoré nosí najčastejšie. Po tomto rituále vás už nepodvedie, a hoc kde by bol a ako sa tam mal, vždy sa k vám vráti.

Ešte jedna rada, keď manžel odchádza z domu, hovorte mu za jeho chrbtom: -Anjeli, moji anjeli, sluhu božieho /jeho meno/ nezabudnite, choďte za ním, a za chrbtom mu šepkajte , aby na služobnicu božiu /vaše meno/ spomínal ráno i večer i vo sne i každý deň i každú hodinu, krok za krokom, nemeškajte a napomínajte ho. Amen.“

Keď sa už stalo, že manžel odišiel z domu a chcete aby sa láska vrátila, skúste ďalší rituál. Musím však upozorniť, že ho môžete robiť len v tom prípade, ak ste zosobášená, alebo je Vám ten človek súdený Bohom.

Tento rituál sa robí iba v párny deň a na obed od 12.00. hod do 15.00 hod. Zoberte dve zrkadlá, medzi ne dajte sviečku a zapáľte ju. Nechajte ju dohorieť do konca. Pokiaľ horí sviečka, hovorte meno svojho manžela toľko razy, koľko má rokov. Keď to urobíte, zoberte jeho veci, položte jeho veci na gauč a zakryte ich vankúšom. Teraz poviete toľkokrát meno, koľko je súčet jeho rokov. Napríklad ak má 36 hovoríte to 9 krát, lebo 3+ 6 je 9. Z vankúša dáte dole obliečku, ktorú odložíte a neperiete ju, pokým sa k vám nevráti.

Nasledujúci rituál musíte robiť v čase splnu a musíte vedieť ako sa milenka manžela volá. Jej meno totiž napíšte na kus bieleho papiera, okolo ktorého napíšete kruh. Je dôležité, aby meno bolo v strede kruhu. Papier spálite nad ohňom sviečky. Popol zoberte a keď bude manžel spať, posypete mu hlavu týmto popolom. Urobte tak tri razy po sebe a úspech garantujem.

Zaznamenala: Katarína Bednářová

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (11) / napíš poznámku
čitateľov: 6749   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy