?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Príbehy z pracovne pani Zity
@ mágia a okultizmus     7.5. 06, 02:10
Všetko je o energiách

"Mnohí ľudia, ktorí ma navštívia, sa roky trápia a príčina ich nešťastia tkvie v dávno zabudnutom čine či situácii za vznik ktorej v podstate ani nemôžu. Bol u mňa napríklad pán, ktorý trpel vlastne celý život. Nemal úspech v zamestnaní, neskoro sa oženil, narodilo sa mu postihnuté dieťatko, ktoré aj zomrelo a veľmi často chorľaveli aj ostatné deti. Keď sme spolu hľadali rôznymi magickými spôsobmi príčinu, dostali sme sa až k jeho siedmemu roku. Môj klient mal veľmi nábožensky založená babičku. Denne chodila do kostola, držala pôsty, modlila sa niekoľkokrát denne. Kto vie prečo, raz sa, keď mal asi sedem rokov rozosmial pri jej modlitbe ružencom. Možno preto, že nerozumel tomuto rituálu. Babička sa veľmi nahnevala a namiesto toho, aby mu vysvetlila o čo pri tejto modlitbe ide, z úst vypustila slová, ktoré ho poznačili na celý život. Prekliala jeho i jeho celý rod.

Chcela by som veľmi poprosiť rodičov i starých rodičov, aby si dávali veľmi veľký pozor na to, čo v rozčúlení deťom povedia. Môžu ich silnou energiou poznačiť na celý život.


O fotografovaní

Iste viete, že členovia niektorých primitívnych kmeňov sa neradi fotia, a majú pravdu. Intuíciu je u nich totiž lepša ako tá maša. Na fotografii citlivec totiž vníma veľmi intenzívne energiu nafoteného. Preto mnohým liečiteľom stačí k tomu, aby pomohli diagnostikovať aj fotografia. Lenže vyžarovanie energie s fotiek má aj negatívnu stránku. O tom je aj ďalší príbeh.

Prišli za mnou tri ženy z jednej rodiny. Od istého času sa u všetkých začali prejavovať známky slabosti, vypadávali im vlasy, lámali sa nechty, cítili sa zle. Symptómy nepohody boli veľmi podobné, ba zhodné. Pri každej jednej z nich som po magickom úkone videla hrob a fotografiu. Vravím im dámy: - Čo sa stalo? Prečo u vás všetkých vidím ten istý obraz? Zomrel vám nedávno niekto? A dostali sme sa k problému. Všetky boli na pohrebe veľmi ťažko chorej tety a všetky tri sa nechali pri hrobe vyfotografovať.

Toto nikdy nerobte. Musíte vždy rozlišovať svet živých a svet mŕtvych. Ak to urobíte, duša mŕtveho nenájde pokoja. Prostredníctvom energií ju viažete aj na tento svet a ona sem už nepatrí a tam kde by mala ísť ju vlastne vy svojim konaním nepustíte. Nie je dobré mať fotografie, kde sme spolu s mŕtvymi. Takéto fotky treba vytriediť a pre našich blízkych zosnulých založiť špeciálny album. Rovnako nemožno mať fotografie zosnulých na stenách v byte! Tieto fotky nielenže škodia v byte všetkým jeho obyvateľom ale niekde pri silných vibráciách majú živí pocit prítomnosti duchov.

Môžeme sa na to pozrieť aj inak. Keď vidíte fotografiu človeka, ktorého ste veľmi milovali a už nežije ako zareagujete? Obyčajne vás obostrie smútok, rozplačete sa. Vytvoríte negatívnu energiu. Škodíte nielen sebe, svojmu okoliu ale ubližujete aj duši nebohého. Pútate ju k tomuto svetu. Nie je vylúčený aj prenos informácie o chorobe, na ktorú váš príbuzný zosnul na vás, alebo na iného člena rodiny.


O energii, z druhého sveta

Nie raz som sa vo svojej praxi stretla s tým, že na zimu si nosia z hrobov domov vázy, umelé venčeky, ale aj kvety v črepníkoch. Ani to nemožno. Prinášate si do príbytku veľmi veľa energie, ktorá nie je z tohto sveta a môže vám len a len ublížiť. Neľutujte kúpiť novú vázu, alebo kvety dobre zabaľte pred zimným nečasom, ale nikdy ich nedávajte ani do pivnice a ani na balkón.

Keď už hovoríme o fotografovaní sa. Nikdy sa nefotografujte s človekom, o ktorom viete, že je vás nepriateľ, že ide o osobu, ktorá vám nie je priaznivo naklonená, ktorá vám závidí. I tu môže prísť k prenosu energií. Neúmyselne, ale často aj úmyselne.

Aby som sa vrátila k prípadu troch žien. Teta, ktorá im zomrela bola naozaj veľmi vážne chorá a vlastne všetky javili príznaky jej ochorenia. Kázala som im fotografiu spáliť a urobili sme niekoľko očistných rituálov. Zdá sa, že všetko sa už uberá k lepšiemu.


kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (9) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
vlastne foto?beljajev10.May:04:00
Negatívne energie.Uroboros10.May:02:23
fotonasud07.May:03:20
dodatok.fortuna07.May:02:55
článok.fortuna07.May:02:52

čitateľov: 5238   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy