?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Príbehy z pracovne pani Zity
@ mágia a okultizmus     2.4. 06, 03:20

Ešte stále praktiky voo doo

S mágiou sa spájajú neuveriteľné veci. Kto by si pomyslel, že ešte aj v 21. storočí a v strednej Európe sú ľudia schopní používať voo - doo. Ale dajme slovo pani Zite.

„Navštívila ma klientka, ktorá bola konfrontovaná s otrasnou skutočnosťou. Po zime, keď začali dávať do poriadku záhradu, našla pod zemou najprv 9 odrezaných hláv bábik s vlasmi. O kúsok ďalej 9 odrezaných hláv malých mačiek. Pochopiteľne, že sa zľakla a aj spanikárila. V strachu niektoré z vecí popálila, iné odniesla do neďalekého potoka.

Faktom je, že sa ich dotkla, a aj pri tejto príležitosti by som chcela varovať našich čitateľov, aby nikdy, ak majú podozrenie, že nájdené veci tam niekto úmyselne dal, ich nebrali do rúk .

Len veľmi ťažko potom zbavujem svojich klientov prekliatia.

-Správala som som ako zmyslov zbavená, opisovala mi svoj duševný stav klientka. Kvôli anonymite j volajme trebárs Anna. Celá vystrašená a popletená nevedela kde sa má obrátiť a čo má urobiť. Presne po siedmych dňoch od „nálezu“ v spánku zomrelo Anne vnúča. Ani lekári nedokázali zistiť príčinu jeho skonu. Jej syn po tejto tragédii začal nenormálne piť a nevesta zlomená žiaľom nad stratou dieťaťa i správaním muža sa rozhodla odísť. Po siedmych mesiacoch Anne zomrel manžel, potom aj Anna dostala porážku. Rad za radom prichádzali nešťastia.

Bolo mi jasné, že tento úkon je namierený proti celej rodine. Keď som sa začala prípadom zaoberať podrobne, zistila som, že ono voo doo, lebo o to v tomto prípade išlo, má na svedomí sestra mojej klientky.

Na príčine bol dom, ktorý po rodičoch zdedila moja klientka, a jej sestra to nedokázala stráviť. Chcela sa domu zmocniť tak, že zlikviduje celú rodinu. Ide o veľmi silnú magickú operáciu.

Ako som prišla na to, kto je vinník? Pri odlievaní z vosku, sa mi najprv objavil rodostrom a vtedy viem, že magické praktiky sú namierené proti celej rodine. Neskôr sa sa zjavila tvár ženy a pri pálení zápaliek sa ukázali aj iniciálky mena ženy.

Urobili sme opatrenia. O štyridsať dní by sme mali zistiť, ako to všetko dopadne.


Zaznamenala: kb
Foto: Karol HATALA

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (15) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
domorodci...siiker06.Apr:07:59
kontaktArchanjelMichal03.Apr:04:01
normalne nehoráznetobin02.Apr:11:58
pani zita.fortuna02.Apr:06:10
dobrehlas02.Apr:03:39

čitateľov: 5332   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (2854)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy