?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity/Ochranné rituály pred neprajníkmi
@ mágia a okultizmus     5.10. 05, 01:43

S pani Zitou sme sa dnes venovali rodinnému prekliatiu a ochranným rituálom.

„Rozpoviem príbeh priamo z mojej praxe. Rodina bola veľmi šťastná, fungovali dobre vzťahy, prosperoval biznis. Pravda až dovtedy kým sa muž nezoznámil na služobnej ceste so ženou, ktorá sa ho nechcela vzdať a opustiť ho. Muž bol nerozhodný a tak sa ho žena snažila získať magickými praktikami.“ Pani Zita prerušila rozhovor a podotkla: „ Mnoho ľudí nemá predstavu koľko, najmä žien, sa k tejto nečistej hre uchýli,“ a pokračuje citujúc svoju klientku z poznámok.

- Prvá ochorela mama, lekári ju nemohli vyliečiť, manžel bol odkedy sme spolu úspešný obchodník, ale potom začalo všetko rýchlo krachovať. Na čo siahol, to sa nevydarilo. Peniaze nám začali priam „odchádzať“ z rúk, ale to najhoršie príšlo len teraz. Ochorel nám synček - prejavila sa u neho epilepsia.

Táto pani ma prišla požiadať o pomoc. Bohužiaľ, ako som povedala, poznám veľa prípadov, keď rodinné prekliatie dokáže zničiť život celej generácii. Prekliatie sa ale dá zrušiť pomocou magických obradov a zariekania.“


Dozvedeli sme sa, že najčastejšou formou prekliatia je porobenie. Obyčajne ho robia na 3, 7, 9, 12 a 20 rokov. Zvyčajne ho nasmerujú na najdôležitejšie orgány človeka, alebo časti tela. Znalci magických náuk ihneď na obeti vidia, kde presne bol vedený a urobený útok. Nebudem hovoriť ako sa porába. Skúsený mág však vie poslať zlo bumerangovým efektom jeho autorovi. Dôležité je vedieť, že porobenie pôsobí najviac na myseľ človeka. Tak sa rodia depresie, nevysvetliteľný smútok, obeť nemá radosť zo života, nič ju nebaví. Keď je človek prekliaty, alebo urobil inému veľkú škodu /vraždil, kradol, neprestajne ubližoval druhým/ sám zaťaží rodinnú karmu budúcim pokolenia. Prekliatie ide až do siedmeho kolena.

“ Musíme si tiež uvedomiť, že táto energia je tak silná, že sa nezničí ani úmrtím, ale prenáša sa na ďalších členov rodiny,“ zdôrazňuje pani Zita.

Ako je to v prípade samovrážd?

„Ľudia, ktorí spáchali samovraždu, či zomreli inou násilnou smrťou sami tak isto prinesú prekliatie na svoj rod. V týchto prípadoch neostáva nič iné, ako zbaviť sa zla mágiou. „

Máte pre nás ochranné rituál?

„Tí, ktorí odo mňa majú Davidovu hviezdu ho nemusia robiť. Ostatní kedykoľvek, v ktorýkoľvek deň či hodinu, ale predsa len najlepšie je nájsť si čas pred odchodom z domu."

Takže tu sú:

Prežehnajte sa a povedzte: - Sila pána Ježiša je vo mne, ktorému ja slúžim svojim srdcom, svojou dušou a svojou silou.

Dajte si ruky pred seba, zopnite ich a „zamknite“ končeky prstov medzi sebou /pevne prekrížte a zakvačte/ a hovoríte: - Ja som uzatvorený v tomto kruhu Božej ochrany, ktorý nesmie prestúpiť žiadne zlo. Potom to isté urobíte aj s rukami za chrbtom.

Pri rozhovore ak cítite, že vám osoba chce ublížiť, tak tak isto prekrížite prsty oboch rúk medzi sebou, lakte primknete telu a prekrížite aj nohy,

Ak sa na vás niekto vytrvalo zle pozerá a je nepríjemný, uprite svoj pohľad medzi jeho obočie - tam kde je tretie oko. Neodvráťte ho, kým osoba neprestane na vás pozerať.

Jeden z najľahších spôsob ako sa uchrániť pred prekliatim je neželať zlo iným ľuďom, nepričiniť sa o ich nešťastie a kontrolovať svoje myšlienky. Čím radostnejšie a pozitívnejšie ich budeme mať, tým menšiu šancu dávame negatívnemu pôsobeniu druhej osoby.


kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (8) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
platba za obrobeniemartad22.Oct:10:03
cierna magiakate106.Oct:01:03
Čierna Mágiaeni05.Oct:15:18

čitateľov: 26088   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy