?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Príbeh o vražde z pracovne pani Zity
@ mágia a okultizmus     6.4. 05, 00:36

Na diskusnom fóre som otvorila novú tému, ktorá vyplynula z debaty o Márii Magdaléne. Ako vidí vraha, a čo stojí za jeho činom? O tom je príbeh, ktorý nám vyrozprávala známa znalkyňa magických praktík, pani Zita.

Posmrtné obete vraha - deda

Už okrídlenou sa stala veta, že najväčším spisovateľom ľudských príbehov je život sám, a tak aj v pracovni pani Zity často počuť spletité a tragické osudy, ktoré by sme si určite nevedeli vymyslieť. Také bolo a je aj nepredstaviteľné trápenie sa pani Aleny. Kde a kedy sa to všetko začalo?

Veľmi dávno, keď otec jej manžela, ešte ako 16-ročný zastrelil 19-ročné dievča. Prečo sa tak stalo, vedel len on sám. O dôvodoch nič nevedeli ani najbližší. Keď sa neskôr tento človek oženil, po čase začali na neho prichádzať záchvaty zúrivosti, ktorých frekvencia aj intenzita sa zvyšovali. Pramenili pravdepodobne v pocitoch veľkej viny. Vtedy vykrikoval, že zabije svoje deti – troch synov a jednu dcéru - i manželku. Napokon muž spáchal samovraždu - zastrelil sa. „Jeho čin ale poznačil celú rodinu,“ hovorí pani Alena.

„ V rodine môjho manžela sa buď chlapci nenarodia ( spontánne potraty) a keď sa už narodia, tak sú buď telesne, alebo duševne chorí. Dievčatá sú inteligentné a šikovné, ale s tendenciou páchať samovraždy po 15-nástom roku života. Nie inak je to aj u nás“

Pani Alena sa stala manželkou druhého syna. Majú spolu dve dcérky. Mladšia sa už pokúsila spáchať samovraždu. Dôvod nebol skutočne až taký závažný. Konzultovali to vtedy aj s lekármi-odborníkmi. Išlo o menšie nezrovnalosti v škole, a z toho prameniaci pocit krivdy u dievčiny. Podľa jej slov ju čosi veľmi nútilo práve takto riešiť situáciu, respektíve ublížiť si. Vravela im, že vnuknutie siahnuť si na život bolo také silné, že mu jednoducho nevedela odolať. Musela to spraviť.

Staršia dcéra má zasa obrovské problémy s jedením. Pravda, nielen s ním, ale takto vlastne všetko začalo. Teraz ju už po každom jedle zadúša a pociťuje veľmi silný tlak za hrudnou kosťou. Až taký, že jej je na omdletie. Pani Alena sa po jednom zo záchvatov priam hysterického plaču dcéry konečne dozvedela niečo o jej najvnútornejších pocitoch. Introvertné dievča sa trochu otvorilo a zdôverilo sa mame, že má pocit, že ju nik nemá rád, že ani ona seba nemá rada, ale čo je najhoršie, prenasledujú ju čierne myšlienky s ktorými si nevie rady. Viac povedať nechcela. Pani Alena obe dcéry zahŕňa láskou i pozornosťou takže si nevie vysvetliť, kde sa v nich berú depresie i skratové správanie sa.

Pred pani Zitou sa objavilo niekoľko nezodpovedaných momentov v podobe otázok pani Aleny.

Je možné, aby duša deda nahovárala svoje vnučky na samovraždu, aby sa on takto sám trestal za vraždu nevinného dievčaťa?

Chce, alebo musí svoj rod vyhubiť?

Pôsobí tu rodové prekliatie?

„V tomto prípade ma čaká nesmierne veľa práce,“ hovorí pani Zita a pokračuje: „ Duša deda – vraha sa nachádza stále medzi nebom a zemou. Nemá pokoj, sužuje sa a zraňuje seba i svojich pokrvných blízkych. Obetuje ich. Okrem toho tu pôsobí prekliatie rodiny dievčaťa, ktoré zabil. Po odliatí do vosku som zistila, že by sa tak malo diať až do štvrtého pokolenia

Pracovať bude nutné so všetkými členmi rodiny. S pani Alenou napríklad pôjdeme urobiť v presne stanovený deň jeden ťažší obrad, a to presne o pol noci. Musím ísť s ňou, lebo všetko treba vykonať veľmi, veľmi presne. Potom ma čaká ďalší časovo náročný rituál s dievčatami, ktorý pre mňa osobne znamená okrem magických úkonov aj 40 dňový prísny pôst. Pomôcť musíme aj stratenej duši dedka.“Zaznamenala:kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 4435   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy