?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity / o magických rituáloch, ktoré sa viažu k marcu
@ mágia a okultizmus     5.3. 05, 06:12Marec, mužský mesiac je zviazaný s emocionálnou sférou človeka. S láskou, ale aj so smútkom a bôľom. Reč bude teda o magických obradoch súvisiacich s láskou a depresiami. Pri magických rituáloch v marci sa využíva najmä voda, lebo tá prichádza z hr zavlažiť pôdu ako posolstvo, z ktorého sa zrodí nový život.

Ak si chcete privolať lásku, dajte túto informáciu vode v čase keď Mesiac pribúda. Osoľte vodu tri razy ráno pri východe Slnka a pred odchodom z domu. Umyte sa ňou a utrite rubom domácich šiat, ktoré ste už dlhšie nosili. Zoberte šálku do oboch rúk, pohľad uprite na vodu, duch slov vychádzajúcich z vašich úst sa zachytí na vode. Hovorte:

„ Ako sa radujeme zo Slnka, ako potrebuje jedlo sedlo soľ, tak aj ja sluha Boží /vaše meno/aby som sa aj ja páčila /páčil/ mladým i starým, bohatým aj chudobným i všetkým ľuďom. Aby som bola pre oči príjemná, v reči rozumná. V mene otca, syna i svätého ducha, amen.

Po úkone si prezlečieme a šaty, ktoré sme mali na sebe hodíme do rieky. Voda pomôže prejsť prosbe človeka do sféry, ktorú potrebuje. Túto magickú formulu môžete využiť i ako želanie aby ste lepšie podnikali, boli úspešní v práci, či iných aktivitách, ale iba v marci!

Povedali sme si, že veľa ľudí v tomto období trpí ale smútkom až depresiou. Skúste tento osvedčený rituál. Naberte do šálky vodu tak ako pri predchádzajúcom prípade a každý večer, až kým nepocítite, že dušu máte ľahšiu trikrát odovzdať vode posolstvo:

„Voda, vodička, chodila si ty po mori, po piesku a tak ako si piesok umyla, tak aj sluhovi Božiemu /meno/ smútok a bolesť smútok si odobrala.“

Tri razy poviete amen. Napijete sa z vody niekoľko glgov a ľahnete si spať. Ráno sa tou vodou umyjete, namočíte si ňou aj vlasy. Tento obrad začnite robiť pri ubúdajúcom Mesiaci.

Vráťme sa však k láske, lebo marec je vhodný na ľúbostné čary. Príchodom jari mnohí ľudia pocítia príliv omladzujúcej energie a sily. Keď pribúda Mesiac vyskúšajte toto kúzlo. O pol noci zoberte cibuľu, obráťte sa tvárou na východ a novým nožom ju rozkrojte. Predstavuje si pri tom veľmi jasne tvár človeka, ktorého by ste si chceli získať. Medzi polovice cibule dajte fotografiu milého /milej/ a obe polovice cibule zviažte ružovou, červenou alebo modrou stužkou. Tri krát povedzte meno toho človeka a vetu:

Za pomoci tejto cibule i noža, buď mojím /alebo mojou/. Každé ráno deväť dní po sebe položíme tanierik s cibuľou na okno tak, aby na ňu dopadali lúče vychádzajúceho slnka. Cibuľu tam necháme až do večera. Večer ju dáme pod posteľ tam, kde máme hlavu a opäť povieme tie isté slová, ktoré sme vraveli pri viazaní cibule a opakujeme ich tak isto i ráno a každý deň. Ak cibuľa za 9 dní vyschne, vo vzťahoch to bude dobré, ak sa však cibuľa nezmení je nám to signálom, že partner o nás nejaví záujem, alebo nie je pre nás vhodný. A treba naň zabudnúť.

Ak zistíte, že váš milý vás klame, ale vy s ním chcete znovu žiť, treba zapáliť tri biele sviečky zo spodku a tri razy sa pomodliť Otčenáš. Váš milý sa určite vráti k vám a nebude už neverný.

Možno si niektoré dievčatá alebo ženy myslia, že muži nedokážu milovať, raz mi jeden z klientov povedal, že keby slzy lásky mužov nevyschli, pod vodou by bola celá naša Zem. Takže som pripravila aj magický rituál pre mužov, lebo v marci najviac vzplanie ich láska. Takže páni, ak vám je ťažko z neopätovnej lásky, vyjdite si o polnoci na ulicu a nájdite si miesto, kde môžete do zeme zapichnúť nôž a povedzte:

Idem s nožom a v ústrety mi vyšlo sedem silných vetrov. Kde ste boli? Čo ste videli? Boli ste v lese i na poli. Najsilnejší vietor zober môj smútok a vlož ho do srdca služobnice Božej /meno/ aby v nej žila moja láska. Aby aj ona smútila za služobníkom Božím /meno/ a na mňa myslela."

Zaznamenala kb
Foto:Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 5373   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy