?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Z kotlíka čarodejníc / Skúste si pričarovať lásku?
@ mágia a okultizmus     16.12. 04, 05:40

Skôr, než začneme čarovať, treba sa uvolniť, zbaviť negatívnej energie. Nie je to vždy jednoduché, a ak to nedokážeme, je lepšie čarovanie odložiť na inokedy. V podvedomí by nám totiž zostali negatívne emócie — trebárs preto, že, máme málo peňazí, že sa nám niečo nedarí. A to by ovplyvnilo aj čarovanie, i keď iba podvedome.

Negatívnej energie sa pomerne ľahko môžeme zbaviť tak, že si urobíme vonný kúpeľ.

Potom si predstavíme, že nás obklopuje zlatobiele svetlo a ako postupne preniká celú našu bytosť a vytesní všetko zlé. K čarovaniu treba pristúpiť čistým a otvoreným srdcom. Každý si musí najprv zhodnotiť svoj osobný amulet.

Robí sa v sobotu, za dorastajúceho Mesiaca, po tretej hodine najlepšie však vtedy, keď sa už zotmie. Z modrej bavlnenej látky si vystrihneme koliesko, na ňu položíme ónyx, troška soli, štyri zrnká pepru a kvapôčku citrónovej šťavy. Všetko zmotáme do látkového kolieska, štyrikrát previažeme bielou niťou. Amulet chvíľku držíme nad zapálenou bielou sviečkou a v duchu alebo nahlas si prajeme, aby nás spojil so silami dobra. Amulet potom uložíme na miesto, kde nemá okrem nás prístup nik.

Teraz už môžeme pristúpiť k samotnému čarovaniu na privolanie lásky. Vhodný je len piatok, v čase, keď Mesiac dorastá, a to znovu po zotmení. Do pláteného vrecúška vložíme niekoľko okvetných lístkov ruže, pamajoranu a pomarančovú kôru. Lepšie je, keď sú všetky ingredencie čerstvé, ale môžeme použiť aj sušené. Ďalej si pripravíme pohár s vodou a červenú sviečku. Sviečku zapálime a v duchu si predstavujeme stretnutie s milovanou osobou, šťastný milostný vzťah. Naše predstavy by mali byť láskyplné, nie erotické. Musíte pritom cítiť, ako vám zo srdcovej čakry, uprostred hrudi, prúdi do okolia energie lásky. Poproste tiež Venušu, planétu lásky, o požehnanie nad týmto vzťahom — a nezabudnite jej poďakovať. Vypite vodu z pohára a sfúknite sviečku.

Do šesť týždňov by ste sa mali ocitnúť v podobnej situácii, akú ste si pri čarovaní predstavovali.

Hovoríte, že je to ľahké? Musíte si však uvedomiť, že naše želania sú často v rozpore s kozmickým poriadkom — a môže sa stať, že chceme niekoho, kto je už zadaný alebo túži po inom. A aj keď sa dočkáme vysnívaného milostného vzťahu, nemusí to byť navždy. O každý, teda aj milostný vzťah, je potrebné sa starať.

kb


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (32) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
Z kotlíka čarodejnícAdinka16.Dec:10:15

čitateľov: 13471   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy