?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Rady pani Zity / Prišli ste o prácu?
@ mágia a okultizmus     14.10. 04, 08:14

Dnes sme sa pani Zity opýtali, čo robiť, keď prídeme o prácu.

„Kúpte si štyri sviečky v čiernej, bielej, zelenej a hnedej farbe a budete potrebovať bobkový list. Bobkový list pomeliete na prášok. Počas rituálu nesmie byť nikto doma. Samotná práca si vyžaduje naprosté sústredenie sa na úkony a tie nesmú byť v žiadnom prípade prerušené.

Najprv zoberieme čiernu sviečku, zapálime ju a sústredíme na jej oheň v plnej sile myšlienky, že všetko zlé, to čo sa nám nedarí, týka sa našich neúspechov, zhorí v jej plameňoch. Horiacu sviečku posypeme práškom z bobkového listu. Vedľa, ale sviečka musí byť postavená najvyššie / ako na schodíkoch/ dáme bielu sviečku. ( Biela sviečka predstavuje samotného človeka, ktorý sa ocitol v problémoch a bez zamestnania.) Po jej zapálení budeme zasa intenzívne myslieť na to, ako sme si prácu našlo, ako sa dobre cítime a predstavíme si koľko peňazí dostaneme. Teda všetky pozitívne myšlienky, túžby a nádeje sústredíme na plameň bielej sviečky. Na „schodíky“, ktoré si urobíme napríklad tak, že taniere niečím podložíme, zapálime zelenú sviečku. Zelená sviečka predstavuje úspech a bohatstvo. Znovu sa sústredíme a vidíme seba ako úspešného človeka.. Zelená sviečka musí byť nižšie ako je biela, ale vyššie ako je čierna sviečka. Napokon zapálime hnedú sviečku. Tá musí byť vyššie ako je čierna sviečka, ale je postavená nižšie aj ako zelená a samozrejme aj ako je biela. Hnedá sviečka predstavuje osobnú prácu, teda to, akú prácu by sme chceli. Sviečky zapaľujeme postupne a necháme horieť. Bobkovým listom posypeme len čiernu sviečku, ostatné nie! Sedíme pri nich dotiaľ, kým všetky nezhoria. Ostatok – zvyšok vosku vyhodíme len z čiernej sviečky, zvyšky z ostatných sviečok zabalíme do papiera, ktorý nebol ešte použitý. Na druhý deň, najlepšie hneď ráno, ale len predpoludním, sa vyberieme hľadať prácu, alebo ju zháňame telefonicky, alebo v inzerátoch. Ak sme boli dôslední podarí sa nám prácu si nájsť. Keď nás niekde zavolajú, vždy vchádzame do miestnosti ľavou nohou, nikdy nie pravou. Hlavne keď ideme na pohovor k šéfovi prekročíme prah ľavou nohou.

Človek, ktorý príde o miesto má obyčajne v sebe zlosť, je nahnevaný. Je to síce pochopiteľné, ale je vážnou chybou nechať sa uniesť hnevom. Robí ju väčšina ľudí. Dám preto i ďalšiu radu. Človek, ktorého prepustili z práce, nech kúpi sviečku a ide do kostola. Tam sviečku zapáli, pomodlí sa otčenáš a želá veľa, veľa zdravia a úspechov svojmu bývalému šéfovi. Praje mu v duchu naozaj len to dobré. Keď odchádza z kostola, dá do pokladničky drobné, a až kým neprejde prvú križovatku, sa nesmie otočiť. Ak niekto príde o prácu, nech si nezačne pestovať zlobu v srdci namierenú proti bývalému šéfovi, lebo dlho, dlho nenájde novú robotu. Zloba, ktorú si ponesie so sebou , mu totiž vždy automaticky prinesie zápornú odpoveď všade, kde sa bude uchádzať o zamestnanie. „

kb

Foto: Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (7) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
rituályjkoo21.Mar:09:13
Vyskusal som - funguje :)zin17.Nov:15:55
Jednodušší rituálDagi15.Oct:12:56
hladajLev14.Oct:14:25

čitateľov: 5643   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy