?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Príbehy z pracovne pani Zity zaoberajúcej sa mágiou / Tajomstvá príbytkov
@ mágia a okultizmus     7.10. 04, 05:40

Na pozadí ťažkostí klientov pani Zity sa veľmi často objavuje problém, ktorý má korene v našom obydlí, v ňom dávno ukrytých a časom zaviatých tragédií a rodinných nešťastí.

„Náš dom, či byt - to je náš život,“ začala svoje rozprávanie pani Zita. „Všetko čo v ňom prežívame, lásku, radosť, nešťastia a choroby, zanecháva energetickú stopu. Veľmi záleží na tom, ako sa doma cítime. Či príjemne, alebo nie. Niekedy presťahovaním sa do nového bytu sa začnú diať naozaj čudné veci. Napríklad o rozvod požiada manželský pár, ktorý strávil spolu dvadsať rokov, alebo sa náhle prestane dariť v podnikaní, ľudia sa začnú hašteriť, nemajú dobrú náladu a väčšina sa sťažuje sa na nepohodu, ktorú si ale nevedia racionálne zdôvodniť Na - nazvime to „tajomstvom“ - nového príbytku treba začať uvažovať, ak sa v rodine vyskytne veľa nešťastí, chorôb a podstatne sa zníži prísun peňazí.

V prvom rade treba nechať dom vysvätiť, pretože sa v ňom naozaj mohlo odohrať nejaké veľké nešťastie. Napríklad tam niekto spáchal samovraždu, alebo sa tam neprestajne škriepili. Práve hádky predchádzajúcich obyvateľov domu u nových vyvolávajú manželské rozluky. Negatívna energia tam stále pracuje. Ďalším znakom zlej energie v obydlí je, že sa ráno budíte veľmi unavení, hoci nie je na to dôvod. Niekedy stačí ak posteľ presťahujeme, aby nebola v kúte. Nečistá sila sa totiž hromadí práve tu. Ak kúty pokropíme svätenou vodou, malo by to pomôcť. Ak nepomôže, musí prísť na rad magický rituál. Neodporúčam do kúta dávať ani pracovný stôl. Budeme totiž pri práci často trpieť bolesťami hlavy, únavou, budú chýbať sily dokončiť stanovené úlohy alebo sa nám nebude chcieť pracovať.

Veľmi dôležité je skontrolovať aj prahy miestností, najmä pri vchodových dverách či sa tam nenachádza niečo, čo tam nepatrí. Treba pozrieť aj pod prah. Ako som už spomínala, ak opatrenia nepomôžu, treba skúsiť magické rituály, ktoré odhalia zdroj ťažkostí a aj ho zlikvidujú.

Po kúpe domu istej veľkej rodiny, v jednom roku, zomreli až štyria jej členovia. Z toho dvaja na haváriu. Posledný, otec mojej klientky, zdravý muž si šiel len odpočinúť pod strom do záhrady a náhle zomrel. Po pohrebe mala moja klientka veľmi zvláštny sen. Snívalo sa jej, že vyšla z vlastného tela a uvidela tri ženy v čiernom. Jedna z nich začala kričať, aby rýchlo konali, lebo keď sa zobudí, nebudú ju môcť zobrať. Ona sa so strachom a s vedomím, že sa zachránila, zobudila, ale ozajstný strach ju prenikol o pár mesiacov neskôr.

Začiatkom leta sa s manželom a deťmi vybrali na dovolenku autom. Za mestom sa im stalo čosi neuveriteľné a hrôzostrašné. Volant v rukách manžela vypovedal službu, niekoľko raz narazili do zvodidla. Moja klientka sa začala modliť, a až keď bola modlitba vyslyšaná, auto sa dalo ovládať. Hovorila mi, že ani sama nevie ako jej prišlo na um modliť sa a že slová jej išli samé z úst. Vlastne až po tejto príhode ma navštívila.

Keď kupovali dom, predávajúci im neprezradil, že sa mladý človek z domu utopil. Dozvedeli sa to až o veľa neskôr - od susedov. Momentálne pracujem s celou rodinou. Zistila som pomocou rituálu a odlievania do vosku, že duša mladého neznámeho a mŕtveho človeka je v dome. Podľa starých učení takáto duša medzi dvoma svetmi potrebuje získať ďalších deväť duší, aby mohla z domu odísť. Navyše sa domnieva, že v jej dome nemajú cudzí čo robiť.“

Od pani Zity sme sa dozvedeli, že aj keď by táto rodina dom predala, duša by spôsobovala problémy i ďalším a ďalším obyvateľom domu, pokým by neumrelo oných deväť ľudí. Rituál z vosku sa robí preto, aby duša mŕtveho bola zbavená sily a to sa vlastne stane tým, že je „objavená“, akoby vytiahnutá von na vosk. Tým ale úkon magika nekončí. Veľmi komplikovaným rituálom sa potom zblúdilá duša posiela preč.

Pani Zita ešte poradila:

„Nespávajte s hlavou otočenou na severnú stranu, skracujete si tým život. Ak ležíte opačným smerom, tak si ho predĺžite. Ak chce byť človek bohatý a úspešný, mal by spať s hlavou na východ. Tí, čo veľa cestujú, nech si ľahnú s hlavou smerom na západ. „


Katarína Bednářová
foto:Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (9) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
pre pani Zituelvie20.Mar:04:36
Tajomstva pribytkumartad10.Oct:06:37
pre pani Zitufazulka09.Oct:03:20
Tajomstvá príbytkovevula07.Oct:12:52
Tajomstva pribytkovcathy07.Oct:06:44

čitateľov: 7439   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy