?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Marec z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     2.3. 15, 12:29

Všeobecné tendencie: Slnko, Veľkňaz, Obesenec

Pocítime veľký prílev energií. V marci bude teplo ako v máji. Mnohí zažijú príliv životnej energie. Prebudí sa chuť vzdelávať sa. Ľudia budú veľmi uvažovať o viere, o otázkach náboženstva a mieri. Veľmi veľa vecí sa urovná, zavládne väčšia spokojnosť, začneme sa prikláňať k optimizmu. Pravda, energetické výkyvy nebudú pôsobiť na všetkých rovnako. Tí, čo uviazli v hlbokom materializme, budú naopak pociťovať únavu a šíriť dogmatizmus. Karty hovoria aj o tom, že budeme žať to, čo sme zasiali pred dvanástimi rokmi a možno nás teda čaká doriešiť niečo, čo sme pred dvanástimi rokmi nedokončili.

Politická scéna: Božie súdy, Veľkňažka, Spravodlivosť

Veľmi silné karty. V tomto mesiaci sa skryté pýta von. Začnú sa zjavovať rôzne kauzy, politikom budú hroziť súdy. Jedna žena, ktorá bola súdená, prehovorí a tým sa spustí lavína pre ďalšie súdne spory. Pravda napokon zvíťazí, ale bude prichádzať len postupne. Naše diplomatické služby veľmi pomôžu pri riešení konfliktov vo svete. Za politickou scénou sa dostáva do popredia vláda rozumu. Nie agresivitou, ale rôznym diplomatickým rokovaním. Bude sa riešiť zdravotníctvo. To, čo sa teraz urobí, alebo aké zmeny sa urobia, v priebehu dvoch rokov Slovensku veľmi pomôžu.

Ekonomika, peniaze: Sila, Hviezda, Veža

Čaká nás dôležité rokovanie s Rusmi a my urobíme niekoľko veľmi výhodných zmlúv s Talianskom a so severskými štátmi. Objaví sa niečo ako patrón našej krajiny, silný štát ochotný nám pomôcť a investovať u nás. Pravdepodobne to bude súvisieť s energiou /niečo s kolektormi?/ Za všetkým stojí žena, ale viac o nej neviem povedať. Karty stále ukazujú na pád jestvujúcej meny.

Zdravie: Diabol, Panovníčka, Mág

Diabol v tomto prípade súvisí s vitalitou, životnou silou, vášňou, z ktorej sme sa všetci zrodili. I tieto karty poukazujú na prílev energie, ale aj na dobrý čas zbaviť sa toxínov. Problémy sa môžu vyskytnúť s kosťami, zubami a ženskými vecami.

Láska: Koleso osudu

V marci sa stane to, čo sa má stať, je to tak trochu osudový mesiac. Každý bude postavený akoby na križovatku a musí si sám vybrať ako ďalej, či niečo začať, či skončiť. Musíme sa rozhodnúť podľa vlastného šťastia.

 

Kontakt: 0914 104 689

 

Pozvánka aj od pani Elišky: www.analyzaaury.sk/20-Relaxacny-vikendovy-pobyt-pre-zeny-so-seminarom.html

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 25804   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3085)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy