?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Pani Zita: Čarujeme so zrkadlom
@ mágia a okultizmus     3.7. 14, 03:21

Ľudia oddávna prikladali niektorým predmetom magickú silu. Dievčatá pozerali do zrkadla, aby tam uvideli svojho nastávajúceho. Keď v dome niekto zomrel, zrkadlá sa zakryli, aby duša mŕtveho nezostala za zrkadlom. Ezoterici predpokladajú, že zrkadlo má zdvojenú informáciu - polovica patrí nášmu svetu a druhá polovica onomu, strašnému svetu.

Mágia zrkadla má rôzne použitie – liečebné, ochranné i každodenné. Ak dokážete rozumne využívať zrkadlo, môžete mať to, čo chcete. Poradím vám. Obrátime sa k tradíciám, ktoré sa odovzdávali z pokolenia na pokolenie.

Napríklad ak vyjdete z domu, bytu, záhrady a potrebujete sa pre niečo vrátiť, vraví sa, že budete mať smolu, preto sa radšej pristavte pri zrkadle a pozdravte sa, ako zvyknete: Ahoj, či Dobrý deň. Iba vtedy sa vám bude dariť pri vybavovaní alebo nakupovaní. Nedovoľme deťom sa pozerať do zrkadla, ak neprospievajú, aby neboli nespokojné, či nám neochoreli. Ak sa zrkadlo rozbije, akoby sa porezali všetky informácie, ktoré sa doň vložili. Týkajú sa bezprostredne ľudí, ktorí sa doň pozerali. Zrkadlo kopíruje najmä informačnú matricu majiteľa.

Ak v byte niekto zomrie, zrkadlá sa zakryjú, pretože duša mŕtveho môže ostať v zrkadle. Zrkadlo môžeme energeticky očistiť svätenou vodou, ak ostalo nezakryté, radšej ho rozbijeme a duša pôjde svojou cestou. Črepy treba zakopať ďaleko od domu.

Každý človek má svoju energetickú matricu – dobrú i zlú. Oči sú zrkadlom duše, a tak sa pozerajme do zrkadla, keď máme dobrú náladu. Odovzdávame mu, žiaľ, aj informácie o chorobe, negatívnych emóciách a všetky sa v ňom ukladajú. Vlastne zhromažďuje sa v ňom všetko čo „vidí“. Na druhej strane sa zrkadlom dá aj vyliečiť, napríklad nespavosť.

Dávajte si pozor na zrkadlá, ktoré ste zdedili, aby v nich neboli zatvorené duše nebožtíkov. Môže sa stať, že práve tento predmet má vplyv na chudobu v rodine a choroby. Také zrkadlo treba zničiť. Ako sa presvedčiť, či zrkadlo neskrýva dušu zosnulého? Postavte sa pred zrkadlo so sviečkou a zapáľte ju. Keď sviečka zhasne, oznamuje nám, že v zrkadla odpočíva duša.

Do rozbitého zrkadla sa nikdy nepozerajte, treba ho vyhodiť. Zabaľte ho do čiernej nepoužitej látky, poproste ho o prepáčenie a zakopte do zeme.

V spálni by zrkadlo vôbec nemalo byť. V spánku vychádza duša z tela a zrkadlo si ju môže zobrať. Naopak je dobré, ak je zrkadlo v obývačke alebo v kuchyni – oproti stolu, kde napomáha dostatku.

Ak sa cítite zle alebo máte zlú náladu, nepozerajte sa do zrkadla. Každý človek má mať svoje zrkadlo. Nepozerajte sa rovno do svojich očí, strácate tým energiu. Udržujte ho vždy čisté.Magické rituály na bohatstvo

V izbe nesmie byť nikto okrem vás, Potrebujete veľké zrkadlo a vaša vzdialenosť od neho by mala byť asi 1,5 až 3 metre. V zrkadle máte vidieť svoju izbu a seba. „Dvojník“ vás môže dobiť, môže sa aj oddeliť. Ak sa rozplačete, rituál nikdy nerobte.

Potrebujete zelené sviečky, zelená farba priťahuje blahobyt. Zoberte ľubovolnú bankovku, no nie veľkú. Dajte na stôl tri sviečky, za každú položte malé zrkadielko. Rozostavte ich tak, aby boli obrátené k centru. Musia vytvoriť zrkadlový trojuholník s množstvom odrazov. Človek musí pozerať do zrkadla, ktoré je v pozícii oproti nemu a tri razy povedať: Spájam sa i priväzujem sa z jedného k trom, od troch do deviatich. Rastiem a rastiem. Nevybrať, nezobrať, k zlému človeku sa nedostať, nie bokom, nie vrchom, nie spodkom odo mňa, nie nepriateľom, nie sudcom. Amen.

Keď skončíte toto zaklínadlo, bankovku upevnite, najlepšie voskom zo sviečky, zospodu stola.


Ďalší rituál: Postavíme sa pred zrkadlo a opakujeme vetu: Kozmický nadbytok mení sa na more peňazí v mojom živote. Za 24 hodín ju treba povedať 54 krát.

Keď vám nevyplatia peniaze za vašu prácu, zoberte zrkadlo, choďte na miesto, kde je vaša pracovisko. Postavte sa naproti, pozerajte sa na odraz budovy a hovorte: Prosím Teba Ježíš i smutná panna Mária od sluhu Božieho /meno prosiaceho/ moje zobrať a do mojich rúk to dať. Kľúč, zámok, jazyk. Amen, amen, amen.

Ak hráte v kasíne, alebo rozbijete vklad, či uzatvárate stávky najprv sa pozorne pozrite sám sebe rovno do očí. Potom vyslovte myšlienku i želanie, ale v sebe-v duchu a dotknite sa zrkadla rukou, pohladkajte ho zospodu smerom hore. Urobte tak 9-krát. Ak by zrkadlo spadlo, nehrajte lebo prehráte všetko.

 

Kontakt: 0905 193 339
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 41036   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3321)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy