?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


^ ->CVIČENIA A PRAKTIKY

odkazy:

7pilierov sebaformovania - Prax východného typu, ktorý rozvinuli v kláštoroch a klanoch Orientu. Praktický tréning vchádzania do stavov, zameraný na rozvíjanie nových, doplnkových možností organizmu. Tréning je založený na osvojovaní si umenia VCHÁDZAŤ DO ENERGETICKÝCH STAVOV. To znamená stimulovať u seba v prvom rade energiu Qi, prostredníctvom svalového pociťovania, kinestetiky. Neučia sa žiadne pohyby. Naopak stimulácia vychádza zvnútra. (904 klikov)
Aktívne meditácie Osho - Stránka je venovaná informáciam o aktívnych metódach meditácii vytvorené fenoménom vo svete známym pod menom OSHO. Nájdete tu informácie o aktivitách na Slovensku aj v zahraničí, preklady príhovorov, skusenosti z praktickymi technikami a v budcnosti aj prejav tvoriveho potencialu tych ktorí sa venuju tomuto jedinečnému pristupu hladania , lasky sucitu pravdy. OSHO je bezprecedentný priestor ktorý nie je ohraničený žiadnym naboženstvom , žiadnou filozofiou , narodnosťou či stavom telesným, emocionálnym alebo psychickým. Všetci ktorí máte nekonečnú túžbu po pravde , slobode a zdielani sucitu , lasky a života ste vítaný. (581 klikov)
AMBULANCIE.SK - Databáza zdravotníckych ambulancií, kliník, sanatórií a liečební v SR. (471 klikov)
ASOCIÁCIA ORIENTÁLNYH UMENÍ A METÓD - Po poli sa prechádzal človek. Mal pri sebe semiačka, ktoré veľkými pohybmi rozosieval okolo seba. Iný muž ho pozoroval s úmyslom napodobniť ho. Obliekol si rovnaké šaty. Vzal si za hrsť kamienkov a rovnakými pohybmi ich začal rozhadzovať po úrodnej zemi. Výsledky oboch mužov boli odlišné. Kým prvému zrniečka po čase zapustili korienka, vyklíčily a vyrásli v obilie, tak tomu druhému nikdy nič nevyrástlo. Zabudol na to najpodstatnejšie. na vnútornú KVALITU . Schopnosť vnútorného prerodu. Mnohí napodobňujú orientálcov, oblečením, pohybmi, vykrikujú prázdne zvuky a používajú orientálne názvy. V ich vnútri sa však nič nepohne, zostávajú vnútorne prázdnymi. Môžu byť rýchly, silný, alebo vytrvalý, môžu poznať mnoho techník a vedieť o mnohých veciach. Zostávajú však nerozvinutým zrniečkom na úrovni podvojnosti – vo vnútri nerealizovaným, prázdnym. (400 klikov)
Centrum zdravia - Obsahová náplň činnosti Centra zdravia je predovšetkým: - vedené individuálne a skupinové meditácie - jasnovidné poradenstvo - regresná alfa terapia - spirituálna (progresná) alfa terapia - individuálne a skupinové vedené meditácie - energoterapia (energetické čistenie a harmonizácia), duchovné liečiteľstvo - poradenstvo pri zisťovaní vonkajšieho a vnútorného stavu človeka a pomoc pri harmonizácii - meditačné večery a tréningy - duchovné dielne - pôstne víkendové pobyty a harmonický životný štýl Kontakt: 0908 980 150 (1408 klikov)
Chakra Meditation - (425 klikov)
Falun Gong.cz - (300 klikov)
Falun Gong.sk - (356 klikov)
Jóga v denním životě - Australie - (309 klikov)
Jóga v denním životě - Chorvatsko - (282 klikov)
Jóga v denním životě - Kanada - (262 klikov)
Jóga v denním životě - Polsko - (291 klikov)
Jóga v denním životě - Rakousko - (253 klikov)
Jóga v denním životě - Slovensko - (672 klikov)
Jóga v denním životě - USA - (337 klikov)
Jóga v denním životě.org - (252 klikov)
Masáže od Adinky :) - O masážach, aromaterapii, bankovaní, masážach detí a dojčiat, dojčení ... (548 klikov)
Meditation and alternative medicine - (269 klikov)
Meditation and alternative medicine /cz/ - (333 klikov)
Oshova dynamická meditácia - Oshova dynamická meditácia v Bratislave - od začiatku októbra 2012 - vhodné pre záujemcov o dlhodobé ranné cvičenia - bližšie info: +421 0911 870 029 (691 klikov)
PORADŇA.SK - on-line poradňa pre Vaše zdravie. (726 klikov)
Průvodce světem magie - Praktické rady pro začínající čarodejnice a čaroděje- poradna zdarma. (520 klikov)
Rainbowtherapy - Individuálna psychoterapia, Projekt pre rodiny autistických detí - case managment a psychosociálna pomoc, Rodinné a systemické konštelácie, Teembuilding, Rodinné komunikačné teéningy pre problémové deti- všetky aktivity sa týkajú regiónu KOšice (336 klikov)
Relaxation Basic - (341 klikov)
Rodinné a systemické konstelace - Na těchto stránkách jsou články, termíny a mnoho odkazů na lektory rodinných konstelací (doposuď větsinou v ČR, ale to se doufám brzy změní :-))) (586 klikov)
Sahaja Yoga Meditation - (364 klikov)
Siddha Yoga - (284 klikov)
Yoga Tantra - (481 klikov)
Zazen - (428 klikov)

pridaj odkaz