?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


^ ->ZÁHADY

odkazy:

21 stoleti - * veda * technika * ludia * vyriesene zahady * atd.. (1046 klikov)
Album megalitických památek - Veľmi pekný album megalitických pamiatok najmä z ČR doplnený úvodom a vysvetlením základných pojmov. (861 klikov)
Conloxké záhady a proroctvá - Našla som veľmi zaujímavý server kde uverejňujú exkluzívne po stáročia utajované Conloxké záhady a proroctvá.Môžem len odporúčať. Nejde o fikciu. (1017 klikov)
Disidenti vědy a techniky - Stránky věnované zakázané vědě a "zapomenutým" vynálezům (1438 klikov)
Časopis Vhled - ...niečo pre tých, ktorí chcú uvažovať o veciach - napríklad aj o alchýmii, o vzťahu medzi psychológiou nevedomia a kvantovou fyzikou Wolfganga Pauliho, či hoci o hermetizme ako jednom zo základných kameňov vedy v modernom zmysle slova... (950 klikov)
gnosis9.net - Nezávislý zdroj informací o klimatických změnách, ekologii, záhadách, mystice a alternativním životním stylu (776 klikov)
Integrita.szm.sk - Cesta pre duchovný rozvoj. Spolupráca a komunikácia s priateľmi zo sveta lásky a porozumenia, z ríše rastlín a zvieratiek,anjelskej ríše, s pomocníkmi, ochrancami, liečiteľmi, priateľmi na ceste, učiteľmi a majstrami a mnohými radostnými a láskavými bytosťami zo svetov od výmyslu sveta. (6617 klikov)
jesensky.sk - záhady, tajomstvá, akty-X, rébusy vedy, hádanky minulosti, futurológia, tajné spoločnosti, paranormálne javy, nevysvetliteľné úkazy (645 klikov)
Jeseň - Stránky badatele v oblasti hraničních (paranormálních) jevů, záhad, hledání pokladů... royalisty http://www.putnici.sk/newsread.php?newsid=3607 (407 klikov)
Mystika a mystéria - stránky věnované náboženským a duchovním otázkám, záhadám a duchovním záležitostem - množství textů, zajímavostí, zpráv (1053 klikov)
Obecné principy a jejich aplikace na Zemi - (1239 klikov)
Osud.cz - ezoterika,apokalypsa, buducnost, astrologia , fenomeny ufo a vela ineho (988 klikov)
Spaceinfo.cz - minulé životy, ufo, terapie - Web vytvořený českými regresními terapeuty. Diskuse. Meditační techniky. Zápisy z regresí. (1643 klikov)
Tajomstvá našej planéty - veci ktoré sa okolo nás dejú sa nie vždy dajú vysvetliť platnými prírodnými a fyzikálnymi zákonmi (3555 klikov)
Vampýrismus - Stránky spisovatelky a záhadoložky J.Nowak /česky/ (670 klikov)
WM magazín - Hranice vědy a techniky; historické otazníky; zdraví; vynálezy; životní styl; společnost; zajímavosti; cesty a objevy /česky/ (854 klikov)
Záhady.cz - Záhady, historie, hermetismus etc (1597 klikov)

pridaj odkaz