?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


^ -> LIEČENIE ->Lečitelia

odkazy:

Adresár liečiteľov SR - Údaje obsiahnuté v databáze sú postupne doplňované a aktualizované podľa požiadaviek osôb v adresári uvedených (744 klikov)
Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc. - Enioanatomie, eniopsychologie, rozvoj osobnosti a PSI-fenomenálních schopností, diagnostika, regenerace, pomoc při léčbě těžkých nemocí. Programy v oblastech záchrany života, vrcholového sportu, podnikání, ochrany před vykradením, únosem dětí atd. (348 klikov)
Eva Fábiánová - Centrum zdravia - Obsahová náplň činnosti Centra zdravia je predovšetkým: - vedené individuálne a skupinové meditácie - jasnovidné poradenstvo - regresná alfa terapia - spirituálna (progresná) alfa terapia - individuálne a skupinové vedené meditácie - energoterapia (energetické čistenie a harmonizácia), duchovné liečiteľstvo - poradenstvo pri zisťovaní vonkajšieho a vnútorného stavu človeka a pomoc pri harmonizácii - meditačné večery a tréningy - duchovné dielne - pôstne víkendové pobyty a harmonický životný štýl Kontakt: 0908 980 150 (349 klikov)
POmoc Zdraviu - Internetový obchod s bylinnými produktmi,kineziológia,reiki kurzy,prednášky na tému kamene a liečenie nimi,výklad kariet,predaj dračej krvi ,poradenská činnosť (111 klikov)
Tibor Pačan - Po revoluci, když jsem vystoupil z ilegality, zjistil jsem, že moje metoda uzdravování je velmi blízká REIki. Uplatnění jsem našel ve specializaci na zhoubné neoperovatelné nádory a následky úrazů vč. sportu. V případě nádorů umím číst auru a neléčím, pokud pacienta zcela nevyléčím!!! Dále ničím neplodnost, migrény, revma, roztroušenou sklerozu, bolesti páteře a zad, křečové žíly, záchvaty epilepsie, vnitřní orgány a mnoho dalších chorob získaných během života. Energii mi dává Pán Ježíš Kristus. Když léčím, vždy v mojí duši proběhne smutek přesně v takové intenzitě, jakou jí prožívá pacient. Přiložím ruce na postižené místo pacienta a vysílám energii. Modlím se k Pánu Ježíši Kristu a prosím ho, aby mě posilnil, abych vydržel pomáhat. (313 klikov)
Vincentina - Nenašli sme Vaše stránky, tak aspoň naše informačne Vincentina: Objednávky len telefonicky na čísle : 44 25 27 20 Adresa: Račianska 33, Bratislava, 4.poschodie (vchod vedľa lekárne) (233 klikov)
Štúdio šnajdr - Terapie Reiki, Arolo, Tifar, Adt. Učiteľ Reiki a seminára anjeli Atlantídy. Energetická chirurgia (165 klikov)

pridaj odkaz