?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


^ -> LIEČENIE ->Liečenie

odkazy:

Abeceda zdraví - /česky/ (365 klikov)
Advanced Holistic Healing - pokročilé celostné liečenie - Tachyónová energia: budúcnosť (280 klikov)
akupunktura - /česky/ (149 klikov)
Aura-Soma - Stránky o Aura-Somě a barevném léčení. (235 klikov)
Celiakia.sk - /slovensky/ (221 klikov)
Dokonalá regenerácia - Masáž klasická, športová, relaxačná,BABY masáže (masáže detičiek - odtraňovanie popôrodného traumatu, dyslexia, dysgrafia, dyskalkúlia, pomoc pri autizme, astmate...zdravému vývoju dieťatka), anticelulutídne zábaly, bankovanie, moxácia, Dornova metóda = je jemné ošetrenie stavcov a kĺbov v oblasti chrbta a Breussova masáž zameraná na medzistavcové platničky a uvolnenie svalstva. Je kľúčom k riešeniu problémov pohybového aparátu (skolióza,kyfóza, lordóza a ich kombinácie)výborné výsledky. REFLEXNA DIAGNOSTIKA A TERAPIA /slovensky/ (227 klikov)
duchovne poradenstvo Lacim Sivákom - PORADŇA PRE PARANORMÁLNE JAVY, VĚŠTECKÉ SLUŽBY AJ PO TELEFÓNE A REGENERÁCIU TELA AJ DUŠE PONUKA: - snímanie, očisťovanie urieknutia, prekliatia, rušenie negativných zón a odvádzanie privtelených duší pomocou duchovných rituálov… - výklad tarotu aj po telefone /dohodnutými podmienkami/ /Na základe tarotového výkladu sa dá predchádzať niektorým udalostiam … zmierniť priebeh negatívnych událostí, alebo naopak zosilniť účinok tých pozitívnych a pre Vás výhodných. Možno na tarotovom výklade odhalíte i svoje nové možnosti! Čím konkrétnejšie otázky – tím konkrétnejšia odpověď!/ - poradenské - konzultačně služby v regenerácii zdravia, začiatkoch rakovinových ochorení, očista organizmu od negat. energetických nánosov, duchovné príčiny ochorení, sebeúcta, rozvoj osobnosti, výroba duchovný ozdravných esencií pre rôzne ochorenia... :) (60 klikov)
Duchovné príčiny chorôb - Návod k pochopení duchovních příčin nemocí (1871 klikov)
Edusan - Poradca pre zdravie /slovensky/ (226 klikov)
Klub Aura - /slovensky/ (219 klikov)
masáže - CERTIFIKOVANÁ MASÉRKA ponúka = Masáž klasická, športová,relaxačná,medová,BABY masáž=masáž detí a kojencov,anticelulitídne zábaly,bankovanie,moxácia, Dornova metóda =jemné ošetrenie stavcov a Breussova masáž zameraná na výživu platničiek a kĺbových lôžok. REFLEXNA DIAGNOSTIKA A TERAPIA. ELEKTRODetoxikácia prístrojom BODY DETOX Mary Staggs. (122 klikov)
Medunka - Rodinný měsíčník o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný Mgr. Ilonou Manolevskou a předními léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení /česky/ (278 klikov)
Moravské květy - Moravské květy jsou typem pomocného prostředku pro třetí tisíciletí. Jsou vyrobeny z květů rostlin vyskytujících se na území Moravy a Slovenska. Záření Moravských květů je tedy nejvhodnější pro lidi žijící v oblasti střední Evropy. (215 klikov)
Ordinace alternativní medicíny MUDr. Pekařové - Akupunktura, homeopatie, EAV a další (164 klikov)
Program Dr. Alter - /slovensky/ (216 klikov)
Regeneračné centrum Košice - /slovensky/ (213 klikov)
Regresná terapia - Metóda, ktorá aj na základe cesty do našej minulosti umožňuje riešiť problémy, spoznávať rôzne duchovné zákonitosti a možnosti duchovného rastu, naše korene a našu cestu, prípadne spôsoby kráčania po nej, posúvať hranice nášho poznania, posúvať hranice našich schopností. (300 klikov)
Weleda - Prirodzená starostlivosť o zdravie a krásu /slovensky/ (198 klikov)
zhoubné nádory, následky autonehod, neplodnost... - Jmenuji se Tibor Pačan. Jsem slovenský romský léčitel. Léčím velmi silnou energií od r.1975. Po revoluci jsem zjistil, že moje metoda uzdravování je velmi blízká REIki. Specializace na zhoubné nádory. Dále léčím neplodnost, migrény, revma, roztroušenou sklerozu, páteř a záda, křečové žíly, záchvaty epilepsie, vnitřní orgány a mnoho dalších chorob získaných během života. Tibor.Pacan@seznam.cz www.tiborpacan.cz (317 klikov)

pridaj odkaz