?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


^ ->LIEČENIE

kategórie:

Bylinky
Homeopatia
Lečitelia
Liečenie

odkazy:

ATHELAS - Relaxační centrum - Alternativní terapeutické služby, masáže, zasvěcení a terapie Reiki, diagnostika automatickou kresbou, pracovní konstelace, mandaly, energetické úbytky, SRT, energetické esence. (272 klikov)
AUTOPATIA - harmónia z vlastnej sliny - Spirituálna metóda, ktorá oslovuje jemnohmotnú spirituálnu sféru človeka.Zmyslom autopatickej harmonizácie je návrat ku zdraviu. Jemná metóda vhodná najmä pri chronických problémoch.Účinná pri atopickom ekzéme, psychických problémoch. (258 klikov)
Centrum Zdravého Života - Poslaním Centra Zdravého Života je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve. (173 klikov)
Koloid Silver Co. - popis,ucinky a pouzitie pri roznych zdravotnych problemoch.Forum a moznost zakupenia koloidneho striebra a bylinnych extraktov HerballMedix /napr.: SAMENTOS, OAK DROPS, Smilax - imunitas a iné.../. (217 klikov)
Mladý ječmen a chlorella - S přírodou ke zdraví (458 klikov)
Rastislav Briestenský: Nová Cesta - Kurzy a liečenie vysokovibračnými technikami, reiki, shamballa, liečenie cez vyššie ja, odstráňovanie mágie, terapeutické kurzy (576 klikov)
REIKI ASSOCIATION INTERNATIONAL - terapie, Reiki, ADT, Anjeli Atlantídy, ataja, babandi, arolo, reflexná masáž, telové sviečky, biela mágia, ézoterická astrológia, výcvik majstrov esejských, ... (467 klikov)
Spiritual Reponse Therapy (SRT) - Regresná psychoterapia, ktorá je založená na odstraňovaní negatívnych programov a disharmonických energií z podvedomia človeka a tým mu pomáha dostať sa z jeho psychických a fyzických ťažkostí. (218 klikov)

pridaj odkaz