ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50017

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 108 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: xxxfaxkp

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Zo stretnutia pútnikov

Podujatie Ezoterika známa i neznáma, ktoré sme pripravili na uplynulú sobotu ( 28.2. 2004) dúfame zblížilo ľudí, ktorí majú záujem o mystiku, ktorí radi poodhaľujú rúšku tajomstva inými postupmi ako je zaužívané. Pozvali sme vás pod gotické klenby na Hlavnú 58. Nuž a atmosféra bola taká, akú sme si ju sami dokázali vytvoriť. Niektorých duše skutočne „vibrovali“ na rovnakej vlnovej dĺžke Mobilné telefóny v tomto prostredí prestali fungovať, a ten kto chcel a počúval, sa dozvedel mnoho zaujímavostí. Parafrázujúc Einsteina, chceli sme vám priblížiť to najkrajšie čo možno zažiť – a tým je tajomstvo. Ono stojí na začiatku všetkého, a ak ste nestratili schopnosť objavovať a diviť sa, aj ste ho v slovách našich hostí našli.

Doktor Jesenský ako vždy viedol svojich poslucháčov mystickými Košicami a povedal nám o našom meste mnoho doposiaľ nepoznaného. Pán Macsovszky bol pripravený hájiť svoj úryvok z knihy Tanec pochybností o ezoterickom narcizme. No akosi chýbali oponenti. Mimoriadne prekvapil Mgr. Karika – rozsahom i hĺbkou vedomostí, a nielen o Slovanskej mágii.

Prinášame celý rad fotografií Karola Hatalu aby ste aspoň trochu prežili a zažili spolu s nami sobotňajšie odpoludnie (ak si chcete fotografiu prezrieť detailnejšie, stačí na ňu kliknúť...):

ďalšie foto->>>

Pred začatím posledná porada s Ľubom Drozdom. Toho sme poprosili aj pre priam „rozhlasový“ hlas aby nám akciu moderoval. Všetkých privítal a nezabudol ani na známe tváre z košického sveta ezoteriky

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE