Týždenný horoskop od 8. do 14. apríla 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     7.4. 13, 11:36

katka píše: Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Venušou a Marsom tiež v znamení Barana. Slnko je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom. Neptún v znamení Rýb je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr je na konci znamenia Rýb a v nedeľu vstupuje do znamenia Barana. Jupiter je v znamení Blížencov. Mesiac dosahuje Nov v stredu. Planetárna konštelácia zmierňuje svoj negatívny účinok.Pondelok: Mesiac opúšťa znamenia Rýb a o 21.02 hod. vstupuje do znamenia Barana. Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom, ktorý mu dáva nádych geniality. Živel ohňa dáva Baranom nadšenie pre všetko nové aj nevyskúšané.

 

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a čelové dutiny a žalúdok. Unáhlenosť a prílišný vplyv elektroniky je v určitých prípadoch deštrukčný.

#CONT# 

Streda: Mesiac je v Nove o 11.35 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, Marsom a Venušou. Zameriavame sa na prírodné materiály nielen v obliekaní, ale aj v nábytku a stavbe domu. Stravujeme sa čo najjednoduchšie. Doporučuje sa postiť.Štvrtok: Mesiac je o 5.22 hod. v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou, Marsom, v opozícii so Saturnom a v trigone s Plutom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie a krásu.Piatok: Mesiac je v trigone s Plutom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krčnú chrbticu, hlasivky, štítnu žľazu, nosohltan a chránime sa pred prechladením, nepijeme studené nápoje.Sobota: Mesiac je v sextile s Merkúrom a vstupuje do znamenia Blížencov o 16.13 hod. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na vzdelanie, rozum, chápavosť a pamäť.Nedeľa: Merkúr o 3.41 hod. vstupuje do znamenia Barana a Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky a nervový systém. Nezaťažujeme uvedené časti tela.Kontakt: 055 / 62 517 10Foto: Marek Bednář


(c) Putnici / http://putnici.sk/