Týždenný horoskop od 7. do 13. januára 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     7.1. 13, 10:04

katka píše: Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom a Merkúrom tiež v  znamení Kozorožca. Mars je v znamení Vodnára a je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša v stredu vstupuje do znamenia Kozorožca a je v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Neptún je v znamení Rýb a Jupiter v znamení Blížencov je v trigone s Marsom. Mesiac je v nove v piatok. Planéty podporujú chladnokrvné uvažovanie a konanie na úkor citového.Pondelok: Mesiac je v znamení Škorpióna a je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Marsom a v sextile so Slnkom. Konštelácia negatívne vplýva na staršie osoby. Snažíme sa optimisticky myslieť a tešiť sa z maličkostí.

 

Utorok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v trigone s Uránom. Mesiac o 9.30 hod. vstupuje do znamenia Strelca. Vládca znamenia je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na rozširovanie vedomostí, poznávanie a cestovanie.

#CONT# 

Streda:
Mesiac je v opozícii s Jupiterom a v sextile s Marsom. Venuša o 5.25 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Darí sa spoločenským a z cudziny prineseným športom.Štvrtok: Mesiac o 9.56 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca a je v konjunkcii s Venušou a Plutom a v kvadráte s Uránom. Vládca zamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pevnosť a chladnokrvnosť.Piatok: Mesiac je v nove o 20.45 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom a po zdravotnej stránke vplýva na pokožku a kosti. Chôdza, beh na čerstvom vzduchu pod slnečnou oblohou spevňuje kosti a odstraňuje depresie a pesimizmus.Sobota: Mesiac je o 10.04 hod. v znamení Vodnára a je v konjunkcii so Slnkom a v sextile s Uránom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplývajúci na širokú spoločnosť a prináša aj radikálne zmeny v nej.Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v trigone s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom. Nepriaznivá konštelácia vplýva na kolená a nohy. Škodí chlad, zima a náreky starých osôb. Pomáha trpezlivosť, klasická medicína a optimistickí priatelia.Kontakt: 055 / 62 517 10Foto: Marek Bednář
(c) Putnici / http://putnici.sk/