Týždenný horoskop od 9. do 15. mája 2011 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     8.5. 11, 03:05

katka píše: Slnko je v znamení Býka. V znamení Barana je Jupiter, Venuša, Mars, Merkúr a sú vo vzájomnej konjunkcii. Urán je  osamote v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Venuša vstupuje do znamenia Býka koncom týždňa. Mars a Venuša sú v sextile s Neptúnom v znamení Rýb. Saturn v znamení Váh je v kvadráte s Plutom. Mesiac dorastá a prvú štvrť dosahuje v utorok. Konštelácia planét výrazne podporuje osoby narodené v znamení Barana, Strelca a Leva. Oslabené sú Váhy.

 

Pondelok: Mesiac je v trigone s Uránom, v kvadráte s Marsom, Jupiterom, Venušou a Merkúrom. Mesiac o 11.35 hod. vstupuje do znamenia Leva. Vládca toho hrdého znamenia je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplývajúce na hrdosť, pýchu, lesk, bohatstvo a vládnúce schopnosti.

#CONT#

Utorok: Mesiac je v prvej štvrti o 22.35 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené cievy, krvné tepny a celý srdcovo cievny systém. V záhrade prekypríme záhony, vysievame cukrovú kukuricu, fazuľu, tekvicu a uhorky.

 

Streda: Mars vstupuje do znamenia Býka o 8.11 hod. Mesiac je v trigone s Marsom, Merkúrom, Venušou a Jupiterom, v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Neptúnom. Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 15.59 hod. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pedantnosť, pracovitosť hlavne v oblasti služieb.

 

Štvrtok: Mesiac je v trigone s Plutom a Slnkom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené tráviace orgány, črevá, žlčník a pankreas, a preto ich nezaťažujeme ťažkou potravou. Každé sústo dôkladne rozžujeme najmenej 60 sekúnd a napoly predtrávené prehltneme.

 

Piatok: Mesiac je v opozícii s Uránom a v slabnúcom trigone so Slnkom. Mesiac o 17.56 hod. vstupuje do znamenia Váh. Vládca znamenia je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplývajúca na krásu, umenie, kultúrnu sféru a na širšiu verejnosť.

 

Sobota: Mesiac je v opozícii s Uránom, v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Plutom. Konštelácia môže u slabších jedincov vyvolávať pasivitu. V záhrade zbierame púpavu na med ihneď po rozkvete a vysádzame slamienky a zostriháme odkvitnuté jarné trvalky. Očkujeme ruže a balkónové kvety zaštipujeme.

 

Nedeľa: Venuša vstupuje o 23.25 hod. do znamenia svojho domovského znamenia Býka. Mesiac je v opozícii s Marsom, Merkúrom, Venušou a Jupiterom. Planéty najviac prajú rozjímaniu, duchovným aktivitám a meditáciám. Mesiac o 18.31 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna. Vládca znamenia je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.

 

  

kontakt: 055 62 517 10

 

 

Foto: Marek Bednář


http://www.cassovia.sk/misik/index.php3(c) Putnici / http://putnici.sk/