Talizmany a znamenia
@ veštenie -> astrológia     19.9. 03, 06:01

mef píše: Možno máte pred sebou ťažký deň, skúšku, čaká vás slovom niečo, kde by ste potrebovali aj kúsok šťastia. Niektoré talizmany pôsobia svojou energetickou silou, vyžarovaním. Iné nám zasa pomôžu len tým, že ich na chvíľu podržíme v ruke a povieme si, ja to zvládnem.

Akého charakteru by mali byť talizmany pre jednotlivé znamenia? Ponúkame vám niekoľko tipov s istou dávkou humoru, pretože pravdou je, že k šťastnému priebehu udalostí len talizman nepomôže.

BARANI: Pri životných skúškach sa prejaví a aj preverí ich vnútorná bojovnosť. V ich prípade ide o zachovanie pokoja a hlavne rovnováhy. Tú im zabezpečí vec, ktorá nejako súvisí s ohňom. Skúste si zohnať podkovičku, alebo iný predmet, ktorý vyrobil zručný kováč.

BÝCI: Býk je pokojný ale aj zodpovedný a čo by jeho snahy mohlo podporiť ale tak že prehnaná zodpovednosť mu neroztrasie kolená? Mohla by to byť maličká keramická figúrka s humorným nádychom. Ak vo vás vyvolá úsmev a rozosmeje vás, určite sa vráti dobrá nálada i sebavedomie.

BLÍŽENCI: Svojimi komunikačnými schopnosťami zvládnu naozaj veľa. Aby vám slová neuviazli v hrdle, zožeňte si šatku z ľahkého materiálu. Rovnako poslúži predmet, kde sú vyryté alebo vyšité nejaké písmená, alebo váš monogram.

RACI: Možno už dávno majú ten svoj talizman, lebo toto znamenie ich má úžasne rado. Ak nie, zadovážte si maličkú pyramídku. Dodá vám všetky potrebné energie.

LEVI: Tí potrebuje ku šťastiu zo všetkého najviac veľa slnka. Zahlaďte sa v obchode s kamienkami na kúsok jantaru a ktorý sa vám zdá byť najžiarivejší, ten si kúpte. Niekomu postačí krásna žltá guľka. Stačí ak sa ňou pozriete na oblohu a bude všetko v poriadku.

PANNY: Usilovní a múdri ľudia. Možno „naoko“ opovrhnú talizmanom, ale predsa len čo tak mať pri sebe pre istotu takú malú peknú vreckovku ? Urobte si na nej tri uzle a bude všetko v najväčšom poriadku

VÁHY: Kde sa prikloniť, kde je pravda, čo urobiť aby vás situácia celkom nezaskočila?Váš talizman by mal spĺňať isté estetické kritériá, ale vraj milujete aj jemný humor. Čo tak dať si do vrecka z papiera vyrobeného malého čertíka? Keď ho chytíte prstami, narušená rovnováha sa obnoví.

ŠKORPIÓNI: Záhadné znamenie. Pre vás máme tak trochu netypický talizman - hraciu kartu najradšej - žolíka alebo červené eso. Váš ochranca urobí určite svoje. Aj figúrka jašteričky, ak bude potrebná veľká vynaliezavosť-

STRELECI: Iste aj oni radi uvítajú niečo, čo ich nabudí. Zadovážte si amulet sovu. Čo iné by malo viac potencionálnych filozofov inšpirovať ako symbol múdrosti?

KOZOROŽEC - už malí Kozorožci majú radi peniažky a niektorí nosia pre šťastie staré peňaženky. Na skúšky dospelosti sa určite poctivo dreli. Čo tak dať do vrecka pár drobných ? Veď úspech máte na dosah a ten raz spôsobí zazvonenie peniažkov tak do toho!

VODNÁR - Oni už asi majú svoje obľúbené pero alebo ceruzu. Môžete zbehnúť do obchodu a vybrať si také, ktoré osloví vaše vnútro. Vodnár vie odpoveď aj keď ju nevie, žiadne strachy.

RYBY: Väčšina z nich bývajú trémistami. Čo vám prinesie šťastie ? Kúsok červeného koralu, mušľa a možno pekný kamienok. Zoberte si ich radšej všetky a s takouto výzbrojou určite ťaťžkú sitáciu zvládnete.

kb


(c) Putnici / http://putnici.sk/