Prognózy III.
@ veštenie -> astrológia     17.1. 08, 02:46

katka píše: O tom, čo by pomohlo v tomto roku jednotlivým znameniam, sme zistili u astrológa Petra Mišíka


Barani – Mali by otužovať tvár a telo studenou vodou. Stačí jedna sekunda. Potom aplikovať techniku néty, teda preplachovať nosohltan pomocou vlažnej slanej vody a cvičiť autosugestívne cvičenia. Podľa toho čo potrebujeme upevniť. Hovoriť si najmenej desať minút napríklad som zdraví, som v práci dobrí, som vytrvalí a podobne. Možno si to hovoriť polohlasne alebo len v mysli.

Býci: Im by som doporučil kolektívne športy, kloktanie slanou vodou, z mentálnych cvičení im vyhovuje psychohygiena. Pozor na hypochondriu. Toto znamenie potrebuje najmenej rady, bude na tom v tomto roku výborne.

Blíženci: Piť čaj z prvosienky jarnej, hrať šach, cvičiť najmä pevnú vôľu, Zamerať sa na kolektívne športy a opakovať si mantru om.

Raci:Majú pred sebou problematický rok. Budú veľa cestovať. Pozor si musia dať na žalúdok a trávenie. Radím časté pôsty, dokonale rozžuvať každé sústo, vyhýbať sa ťažkej fyzickej práci, absolvovať prechádzky, pestovať turistiku.

Levi: Budú viac-menej v poriadku, akoby nedotknuteľní. Liečiť by sa mali pomocou udžay pranajamy, je to jogové cvičnie zamerané na dýchanie. Mali by si dopriať častú relaxáciu, pohodlie. Relaxovať by mali prostredníctvom klubových aktivít.

Panny: Zdravotne asi najchúlostivejšie znamenie v tomto roku. Pozor na všetky psychické ťažkosti, odrazia sa u nich na fyzickej úrovni, konkrétne na pankrease a črevách. Úspech dosiahnu trpezlivosťou a vytrvalosťou. Doporučujem ak ich trápi nejaký problém odviesť pozornosť precíznym upratovaním, alebo ísť na dovolenku, kde bude o všetko postarané.

Váhy: Tým by som radil cvičenia viparita karani, takzvané obrátené, kde sa pracuje s bedernými kĺbmi a ľadvinami, ktoré sa uvoľňujú. Váham sa bude dobre dariť za pomoci druhých, takže sa budú musieť prispôsobiť. Po mentálenej stránke je pre Váhy dobré realizovať sa v kultúrnej sfére. Pri športovaní pozor na úrazy do marca, po marci nech sa dajú na cyklistiku.

Škorpióni: Nič vážne im nehrozí. Zdravotne si pomôžu ak budú robiť polohu kliešti (Sedí sa na zemi. Nohy sú natiahnuté a zohýbame sa k nim. V predklone chvíľu zotrváme, čím posilníme brušnú oblasť. Z psychických cvičení by som odporúčal riešiť rôzne labyrinty, najlepšie ak by sa dostali k takým, kde ich aj fyzicky môžu zvládnuť.

Strelci:Čaká ich nekonfliktný život, nesmú však ignorovať nepravosti, ktoré sa im dejú, alebo ich vidia okolo seba. Riešiť problémy musia ihneď, lebo ich budú trápiť veľmi dlho. Dobre im urobia sauny, návštevy vitálnych svetov a mali by viesť naozaj spoločenský život. Z jogy doporučujem trikon ásany.

Kozorožce: Tí budú na tom najlepšie, Jupiter prechádza cez ich znamenie. Kariéra je na vzostupe, ale ide na úkor rodiny. Hrozí nebezpečenstvo pýchy. Doporučujem častý pobyt na vzduchu – v prírode. Prospieva im aj slnko.

Vodnári: Sú na tom lepšie ako vlani. Väčšie problémy sa u nich objavia v apríli a máji. Nadpriemerný úžitok získajú z obrátených polôh, ale pomôže im dať si nohy a bedrá vyššie pri odpočívaní. Mali by pre zlepšenie mentálneho zdravia riešiť rôzne hlavolamy, čítať romány, zaujímať sa o spoločenské dianie. Ak by vstúpili do politiky, na budúci rok by ich čakal úspech.

Ryby:V prvom polroku sú vystavené obmedzeniam a ťažkostiam. Lepšie sú na tom až v druhej polovici roka. Vyvŕši sa na nich to, čo minulé roky zanedbávali. Mnohé Ryby potrápia zuby. Mali by nezištne pomáhať druhým a pomôže im, ak jednu hodinu denne venujú len sebe.

Rady na záver – nenechať sa vtiahnuť do stresových situácií, trocha klapky na oči, trocha ostré lakte a vytrvať vo svojich predsavzatiach.

Foto: Marek Bednář


(c) Putnici / http://putnici.sk/