Týždenný horoskop od 4. do 10 .mája 2009 / P. Mišík
@ veštenie -> astrológia     4.5. 09, 02:18

katka píše: Planéty už nie sú natoľko koncentrované na jednom bode. Ich rozptýlenosť narastá a zmierňuje nekompromisné myslenie a chovanie jedincov a skupín. Tolerantnosť sa domáha svojho práva. Slnko je v znamení Býka a je v trigone so Saturnom v znamení Panny. Mars je v konjunkcii s Venušou spoločne v znamení Barana a Venuša je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Urán je v znamení Ryby, Neptún je v konjunkcii s Jupiterom a spoločne sú v znamení Vodnára a Merkúr je v znamení Blížencov. Mesiac pribúda a spln dosahuje v sobotu.

Pondelok:
Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a v trigone so Slnkom v znamení Panny. Vládca znamenia Merkúr v zemitom živle vplýva na trávenie a brušnú oblasť. Stravujeme sa vyvážene a neskúšame neznáme potraviny. V záhrade zrána okopávame rastliny aby sme im dodali vitalitu.

Utorok: Mesiac vstupuje o 11.53 hod. do znamenia Váhy je v trigone s Merkúrom a v kvadráte s Plutom a v opozícii s Uránom a Venušou. Vládca znamenia Váhy, Venuša sa nachádza vo vzdušnom živle, kde vplýva na pánvové orgány, krížovú časť chrbtice a ľadviny.

Streda: Mesiac je v opozícii s Venušou a Marsom. V záhrade zbierame púpavu na med, ihneď po rozkvete, keď je stred kvetu ešte uzavretý. Vysádzame slamienky a zostriháme odkvitnuté jarné trvalky, tvorba semien rastlinu oslabuje. Očkujeme ruže a balkónové kvety zaštipujeme.

Štvrtok: Mesiac je v trigone s Neptúnom a Jupiterom. Mesiac vstupuje o 18.50 hod. do znamenia Škorpióna. Harmonická konštelácia umožňuje dať viac na intuíciu, zlepšuje sa zdravie a sugescie mimoriadne pomáhajú. Ovplyvnené sú orgány podbruška, pohlavie a konečník.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a Vládca znamenia Škorpióna Mars vo Vodnom živle pôsobí viac skryte než otvorene. V záhrade dbáme na dostatok vlahy a polievame ráno a večer a používame niekoľko dní odstátu vodu. Prihnojujeme a vysádzame listovú zeleninu a karfiol.

Sobota: Mesiac dosahuje o 5.04 hod. spln. Mesiac je v opozícii so Slnkom, v kvadráte s Jupiterom a Neptúnom a v trigone s Uránom. Neharmonická konštelácia varuje pred hazardovaním so zdravím a nevydávame sa z financií. Pozor na zlodejov a na straty osobných vecí.

Nedeľa: Mesiac o 3.51 hod. vstupuje do znamenia Strelca. Mesiac je v trigone s Uránom a Venušou. Vládca znamenia Strelca Jupiter vládne v ohnivom živle a vplýva na stehná, boky, bedrové kĺby a žily. Odpočívame v polohe ležmo a s nohami vyššie položenými. Prípadne cvičíme jogové polohy.

pravil: Peter Mišík
Kontakt: 055 62 517 10

Foto: Marek Bednář


http://www.cassovia.sk/misik/index.php3


(c) Putnici / http://putnici.sk/