S astrológom Petrom Mišíkom o blížiacom sa dni zaľúbených
@ veštenie -> astrológia     13.2. 07, 11:26

katka píše: V stredu nezabudnite na práve tu vašu lásku, bude Valentína,teda sviatok zaľúbených. Čo nám práve na tento deň ponúka hviezdna obloha, na to sme sa spýtali Petra Mišíka.

Valentínska láska bude ovplyvnená karierizmom. Vysvetlím. Mesiac je v znamení Kozorožca, čo prináša cieľavedomé a špekulatívne vyberanie si partnera. Najviac žiadané budú vysokopostavené, bohaté a spoločensky vplyvné osoby. Venuša ako nositeľka a tvorkyňa lásky je postavená v znamení Rýb. Prináša hlboké zamilovanie so silnými túžbami a silnou pozitívnou predstavou. Snívanie je dovolené! Ak si skúsite vysnívať aspoň jednu noc pred Valentínom čo najdokonalejšieho partnera, „ princa na bielom koni“, malo by sa vám to splniť.

Výborne sa bude dariť všetkým osobám narodeným v znamení Kozorožca, zvlášť okolo 6. januára. Len o jedno zanedbateľné promile sa horšie darí znameniam Býka a Pannám. Najviac zamilované osoby budú veľmi citlivé a jemné a narodené v znamení Ryba, Rak a Škorpión. Strelci sa dívajú v tento deň na lásku cez peniaze, Barani majú šancu začať nový život, Levi sú nespokojní s tým čo majú a hľadajú niečo lepšie, Blíženci sa snažia hrať na dvoch nástrojoch naraz Váhy sa viac zaujímajú o pozadie osláv a Vodnári si všímajú priebeh Valentína na iných aj vzdialenejších miestach.


A ak sa v tento deň niekto zaľúbi?

Stane sa na tej osobe s najväčšou pravdepodobnosťou až chorobne závislý. Neúspech, teda neopätovanie svojej lásky, by znášal naozaj veľmi ťažko.

Aký darček vybrať, keď sa romantika Venuše „ bije“ až s príliš jasnou hlavou?

Ľahké to nebude, lebo darček by mal byť milý a predsa praktický. Možno citrusové rastliny v kvetináčoch, ktoré rodia plody, alebo milú a užitočnú vec, ktorá pomôže skvalitniť život trebárs z oblasti feng šu ej.

Zaujímajú sa pri výkladoch ľudia o lásku?

Na túto tému sa sa spýta naozaj temer každý.

Pýtala sa: kb


(c) Putnici / http://putnici.sk/