Rok 2006 je rokom ohnivého Psa, ktorý začne vládnuť 29.1. 2006
@ veštenie -> astrológia     30.12. 05, 04:08

katka píše: O jeho charakteristiku sme požiadali pani Zitu.

- Tento rok by mal byť veľmi rýchli vo všetkých oblastiach. Vládnuť bude Mars. To znamenám že pre energických ľudí, ktorí sa neboja rizika sa bude dariť lepšie. Pes je teda aj symbolom nastávajúceho roku. Dobré je sa oženiť a vydať sa, pričom výbornú perspektívu majú manželstvá, ktoré majú spoločný cieľ v práci alebo biznise.

Najdôležitejšími mesiacmi budú : Január, jún, koniec augusta až po polovicu septembra. Veľké zmeny sa udejú v spoločenskom i politickom živote a aj v ekonomike. Na jeseň budeme svedkami veľkého finančného úpadku,

Komu sa bude dariť?

Ľuďom ktorí sa narodili pod živlom vody, teda Rybám, Rakom. U Škorpiónov sa napríklad skončí cesta dlhého čakania. Nájdu si prácu, ktorá im prinesie veľké peniaze. Ryby budú mať potrebu prejaviť sa na poli spolupráce. Objavia sa nové zaujímavé oblasti, nebojte sa zmeny zamestnania. Pre Rakov bude tento rok znamenitý. Mnohí sa usadia, založia si rodinu a čakajú ich jednoznačne zmeny k lepšiemu.

Pre zemité znamenia: Býci, Panny, Kozorožce bude tento rok úspešný. Pre Býkov je to najúspešnejšie obdobie v osobnom živote. Počúvnite vždy rozum! Pannám rok ponúkne veľké možnosti v sebarealizácii. Nezaoberajte sa minulosťou! Kozorožci dostanú pomoc od priateľov, nájdu si dobrých spoločníkov pre biznis. Vyberte si cieľ a choďte za ním priamo!

Narodeným v znamení vzduchu: Blížencom, Váham a Vodnárom sa treba pripraviť na veľké zmeny. Musia sa odtrhnúť od minulosti aby vedeli prijať budúcnosť. Potrebujú veľa trpezlivosti. Nemôžem povedať, že sa im bude veľmi dariť ale nečakajú ich ani neprekonateľné ťažkosti. Porozmýšľajte, čo vlastne čakáte od života!

Ohnivé znamenia: Barana, Leva a Strelca čaká zložitý ale aj zaujímavý rok. Baranom radím aby boli pozorní a nemali strach meniť toleranciu svojho správania sa. Levom dá spoločnosť najavo úctu. Pocítia veľkú únavu, treba robiť len to, čo im je dané a naučiť sa byť trpezlivým. Strelcom sa otvoria nové obzory života. Najdôležitejšie je pre nich nájsť si múdreho poradcu, ktorý im pomôže, keď im bude ťažko. Buďte zodpovední!

Rok 2006 bude zvláštny, jeho súčtom je osmička. Osem planét má spolu veľkú kozmickú silu. Aktívny bude Jupiter, planéta šťastia. Hrozba vojny je dvakrát. Začiatkom októbra a v strede decembra.

V politike z jednej strany prichádza idealizmus a z druhej silnie pocit slobody, čo môže viesť k revolúcii. Na pokoj môžeme zabudnúť. Pes je čestný a spravodlivý i verný, ale rovnako môže byť aj agresívny. Tak sa budú správať aj ľudia. Mnohí budú nepokojní kvôli svojej budúcnosti.

Pes má rád presnosť a poriadok. Sám sebe verí a takto by sme sa mali správať aj my, ľudia. Musíme byť pracovití a samostatní, vtedy príde úspech.

Zvláštnosti roku 2006

Bude viac mieru, menej medzinárodných konfliktov. Čaká nás ďalšie globálne oteplovanie, cirkevné nezhody, infekčné choroby. Bude veľa onkologických ochorení. Viac chorí budú tí, ktorí pijú a fajčia. V prírode „ožijú“ vulkány, čakajú nás havárie energetických systémov aj v jadrových objektoch. Zaznamenáme zemetrasenia.

kb


(c) Putnici / http://putnici.sk/