Týždenný horoskop 26 decembra. do 1. januára / Pripravil Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     25.12. 05, 03:49
katka píše: Silný vplyv planét vytvárajúcich kríž a uzavretý kvadrát Mars, Saturn, Jupiter a Neptún pretrváva až do konca týždňa a do začiatku nového roku. Zafarbí udalosti v celom 2006 roku. Našťastie ani jedna planéta nie je vo svojom domovskom znamení posilnená. Tak naznačuje zaujímavý vzájomný boj o nadvládu, v ktorom bude mať hlavné slovo Mesiac a sila osobnosti jednotlivých ľudí.

Vstupom Mesiaca do znamenia Škorpióna vzniká zvýšená odolnosť ale aj pomstychtivosť. V znamení Strelca prináša duchovnosť a schopnosť sa poučiť z chýb. A v Kozorožcovi ukáže cieľavedomosť a pracovitosť. Vo Vodnárovi prinesie osoh a úžitok celému ľudstvu.

Pondelok je nad ránom Mesiac v znamení Škorpióna. Dostáva sa do konjunkcie s Jupiterom, ale súčasne je v opozícii s Marsom a v kvadráte s Neptúnom a Saturnom. K večeru tento vplyv silnie a prenáša sa do nasledujúceho dňa. Pozor na pôžitkárstvo a rodinné spory. Záporné ľudské vlastnosti, žiarlivosť, netrpezlivosť, podráždenosť, pomstychtivosť a pod. silnejú.

Utorok je rovnaká konštelácia ale všetko prebieha o niekoľko percent menej vášnivo a osobná vôľa jedinca dokáže zvrátiť a zmeniť vplyv planét. Pri seba kontrole je možný veľký úspech.

Streda o 9.44 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Strelca. Zvýšená duchovnosť a tolerancia je podporená aj harmonickým sextilom a trigonom Mesiaca s Neptúnom a Saturnom. Je vhodný čas pre športovanie v krásnej zimnej prírode. Neublíži ani náročnejšia fyzická záťaž.

Štvrtok je Mesiac v sextile s Neptúnom, trigonom so Saturnom a v konjunkcii s Merkúrom a Plutom. Intelekt a podvedomie pracuje vo vysokých obrátkach. Plánujte, debatujte a snívajte o budúcnosti.

V piatok na poludnie o 12. 35 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Kozorožca. J v konjunkcii s Merkúrom a Plutom a ku večeru aj so Slnkom. Objavujú sa konkrétne ciele a jasný spôsob ako ich dosiahnuť. Pri pobyte v soláriu alebo na slnku vo vysokohorských podmienkach dávať si pozor na pokožku.

Sobota sa prejavuje konjunkciou Mesiaca so Slnkom, trigonom s Marsom a Mesačným novom o 4. 12 hod. Je to harmonická konštelácia pre zdravie, pohyb, tanec a o polnoci a pri prechode do nového roku sa pridáva konjunkcia Mesiaca s Venušou čo je výborný vplyv pre zábavu, radosť a lásku.

Nedeľa o 13. 15 hod. Mesiac vstupuje do znamenia Vodnára kde sa stretáva s Venušou v konjunkcii. Nastala ideálna doba pre oddych, a prianie každej živej bytosti na celom svete to najlepšie.

Pripravil: Peter Mišík


(c) Putnici / http://putnici.sk/