Čo nadelili hviezdy vrcholnému stretnutiu vo štvrtok?
@ veštenie -> astrológia     22.2. 05, 02:58

mef píše: Slovensko sa stáva predmetom záujmu svetovej verejnosti, dňa 24. februára sa u nás uskutoční summit prezidenta USA George W. Busha a prezidenta Ruskej federácie Vladimíra V. Putina. Na štvrtok je naplánovaný aj míting s G.W. Bushom.

Astrológa Petra Mišíka sme sa opýtali, akú kvalitu nadelili hviezdy práve tomuto dňu.

„Tento deň je v prvom rade ovplyvnený Mesačným splnom. Má vplyv na emócie a u mnohých ľudí vyvoláva veľkú citlivosť, až precitlivenosť. Musíme brať do úvahy aj fakt, že Mesiac sa nachádza v znamení Panny, vďaka tomuto postaveniu by sa stretnutie malo niesť v realistickom duchu, bude prevládať myslenie upriamené na konkrétne fakty a ideové názory nebudú silnejšie ako realita. Môžeme povedať, že rokovania sa budú držať pri zemi.

Prínos očakávame najmä od prezidenta USA, ktorý je narodený v znamení Raka a tomuto znameniu vládne Mesiac, ktorý je v splne, takže mu výslovne praje. Pán prezident Putin je narodený v znamení Škorpióna, je to tak isto vodné znamenie, ktoré vplyv Mesiaca bude prijímať veľmi kladne.“

„Máme informácie, že obaja páni sa narodili práve za splnu Mesiaca.“

„Pre oboch je to potom excelentný vplyv a obaja si asi tento dátum stretnutia nevybrali náhodou. Obaja budú veľmi silne disponovať práve vo štvrtok svojimi vrodenými intuitívnymi dispozíciami a použijú ich v plnej miere k dosiahnutiu vzájomnej kompatibility.

O štvrtku môžeme povedať, že je to deň plný prekvapení, vzniku nových vecí a netradičných riešení.“

kb.
Foto: Karol Hatala


(c) Putnici / http://putnici.sk/