Pani Zita o roku drevného Kohúta a talzmanoch pre jednotlivé znamenia
@ veštenie -> astrológia     24.1. 05, 07:55

mef píše: Rok dreveného kohúta sa podľa čínskeho kalendára začína o 0.30. minút 9. februára. Číňania si Kohúta vážia pre jeho húževnatosť, rýchle napredovanie a aj preto, že „zlato vie nájsť v kope smeti. Nasledujúci rok bude preto priať všetkým usilovným, ktorí sa nesmú zľaknúť žiadnej práce. Lebo možno práve v tej, na prvý pohľad nie atraktívnej nájdu svoje „zlato“. Musia byť na jednej strane skromní, ale na druhej strane nesedieť v kúte a dobrou prácou sa vždy treba pochváliť. Namieste je hrdosť. Radím nové veci začínať po dôkladnom premyslení a keď sa pre niečo rozhodnete, nerozhlasujte to, ale v tichosti sa vydajte za svojim cieľom.. Nezabudnite ľudí v okolí, ak si to zaslúžia, dostatočne chváliť Veľmi dôležité je dodržiavať nariadenia a predpisy, ich porušovanie prinesie viac škôd ako po iné roky a tak isto je nutné udržiavať poriadok vo svojich osobných veciach.

Tento rok bude o niečo lepší ako vlani, ale aj tak sa nevyhneme prírodným pohromám. V apríli a v máji sa bude triasť zem a bude nás sužovať príliš veľa dažďov. Čaká nás chladná jar, teplo sa objaví iba v júni ale august už bude zasa upršaný, teplotne celé leto pod normálom.

So starým rokom sa bude treba rozlúčiť, odprevadiť ho. Radím ísť 8. februára do kostola, na papierik si napísať mená svojich blízkych, priateľov, známych a nezabudnúť ani na tých, ktorí nás už opustili a za všetkých sa vrúcne pomodliť, Mali by ste si kúpiť sedem obyčajných sviečok a postupne ich do 9. februára vždy večer zapáliť a nechať zhorieť, Je dobré, ak by ste so sviečkou pobudli v každej miestnosti. Hádky sú 8. a 9. februára neprípustné, priťahujú zle sily viac než po iné dni.

Deviateho februára prikryte stôl bielym obrusom. Žiadne doplnky na ňom by nemali byť červené! Na stôl dáme čistú vodu, soľ a biely /v žiadnom prípade nie čierny chlieb. Večer dáme ku dverám asi dve deci mlieka do misky a kocku cukru. Ráno mlieko vylejte do WC a čím menej nerozpusteného cukru ostane, tým pre nás bude tento rok úspešnejší.

Poviem pár slov k jednotlivým znameniam a poradím aj talizmany.

Barani – Pre nich bude rok úspešnejší ako lanský, Mali by mať pri sebe stále kľúčik /nie zlatý/. Otvorí im všetky brány, ktoré boli pred ním doteraz zatvorené. Máj je veľmi vhodný na zmeny alebo pre začiatok biznisu.

Býci – Nech nosia pri sebe vizitky, pero a hodinky. To im pomôže nájsť si dobrú prácu. Budú mať menšie starosti v rodine. Býci získajú zaujímavú prácu.

Blíženci – Im prichádza úspech v láske, zlepší sa im finančná situácia. Nech si kúpia, alebo ušijú malý mešec a naplnia ho mincami. Mešteka sa ale nik nesmie dotknúť okrem nich. Musia byť iniciatívnejší a potom to v práci a dotiahnu to ďaleko

Raci – Sú veľmi citliví, ale už och prestanú trápiť depresie, budú mať menej stresov. Mali by pri sebe nosiť zvonček, ktorý im dá smelosť a silnú vôľu. Maximálna serióznosť v práci im prinesie dostatok finančných prostriedkov.

Levi - Tohto roku ich bude osud veľmi skúšať Radím Levom, aby si obstarali červené umelé jabĺčko, ktoré by stále nosili pri sebe. 9. februára by mali červené jablko zjesť a vôbec nech červené jablká zariadia čo najčastejšie do jedálnička. To im zabezpečí zdravie a peniaze. V práci je potrebné vyvinúť veľmi veľké úsilie, ale odmenou bude úspech.

Panny – Budú mať veľké duchovné zážitky a dariť sa im bude v lotériách. Nosiť pri sebe majú kvietok. Umelý, alebo vysušený. Kvietok im prinesie úspech. Ich firma bude úspešná vtedy, ak skĺbia inteligenciu so starostlivosťou. Musia dávať pozor, aby si nadmieru nepreťažili nervovú sústavu.

Váhy – Nemali by tohto roku robiť zásadné zmeny. Budú musieť platiť za chyby, ktoré urobili v minulosti. Radím im nosiť pri sebe ceruzu, tá im zaručí tvorivosť. Treba dávať pozor na prácu kolegov a ak je šéfom, Váha musí dbať o vysokú profesionalitu.

Škorpióni – Majú pred sebou dobrý rok v práci i láske. Pre šťastie a duševný pokoj v rodine by si mali zohnať v hračkárskom obchode miniatúrny domček. Je to silný symbol. Najväčší úspech im prinesie ak hlavou pôjdu proti múru. Nemusia sa ale obávať, prekážky napokon zdolajú, pomôže im najmä intuícia.

Strelci - Čakajú ich neočakávané udalosti. Budú veľmi nespokojní. Problémy sa vyskytnú najmä v rodinných a partnerských zväzkoch. Ako talizman by mali mať miniatúrne postavičky dievčatka a chlapčeka. V biznise sa spoľahnite na vplyvných známych a začnite lepšie využívať svoj talent na danú činnosť.

Kozorožci - Nech si priviažu k sebe dva prstene ako ochranný talizmany, lebo mnohým hrozí rozvod. Ak budú veľmi rozmýšľať a starať sa do druhých, prídu vážne problémy. Nech sa zamýšľajú radšej nad svojimi ťažkosťami. V kariére budete postupovať vtedy, ak k vysokým ambíciám pridáte kompetentnosť.

Vondári – Pred nimi stoja veľké zmeny doma i na pracovisku, ale pozitívne. Vodnári mali ťažký minulý rok, budú sa cítiť veľmi unavení. Neoddýchnu si však. Ak chcú byť úspešní, nesmú zaspať. Na stôl by si mali dať dózu od kávy a napíšu na ňu: Nespať! Pri sebe nech nosia pár zrniek kávy. Talent môžete prejaviť v plnej miere, nebojte sa oprieť o rodinu.

Ryby - V osobnom živote sa u nich veľa zmení. Hlavne nezadaným radím ako talizman nosiť psíka. Nájdu si verného partnera, ktorý im bude slúžiť ako zrkadlo pravdy a dá im veľa lásky. Veľký pozor si musia dať pri kúpaní, tam u nich hrozí riziko. Máte veľkú intuíciu, musíte však dbať na spoluprácu s kolegami a vyvarovať sa konfliktov. Vašou devízou bude dôvera k sebe samému.

Zaznamenala: kb
Foto: Karol Hatala


(c) Putnici / http://putnici.sk/