ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 84 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Hovoríme s astrológom Petrom Mišíkom / Odštartovala niečo Venuša?
@ veštenie -> astrológia     10.6. 04, 05:44


Keď sme priniesli správu, že v utorok, 8. júna bude prechádzať cez disk Slnka Venuša, a že tento úkaz z astrologického pohľadu môže priniesť zvýšený záujem o lásku, dobro, pohladenie, nehu a zblíženie / naviac celý rok 2004 sa nesie v znamení Venuše/ a spomenuli sme, že táto zriedkavá aspektácia je znamením začiatku zmien v srdciach ľudí, medzi odkazmi sme našli aj zaujímavú poznámku:

Uvedený úkaz je veľmi vážny a ukazuje na splnenie proroctiev o posledných časoch, že prichádza presne a začína sa Ježišova vláda v skrytosti - uprostred svojich nepriateľov. A že ak niekto pozná písmo určite vie aká je doba závažná. Autor napriek výzve niektorých čitateľov, neprezradil viac.

Obrátili sme sa preto na astrológa Petra Mišíka s otázkou, ako on vidí situáciu.

" Žiaľ, prechodom Venuše cez disk Slnka nás až taký prelom v duchovnej oblasti nečaká. Venuša svojím pôsobením je stále len hrubohmotná. Prináša v prvom rade lásku po fyzickej stránke. Vyššou oktávou Venuše je Neptún, a je to Neptún, ktorý prináša duchovné zmeny, osvietenie, nové duchovné smery. Má teda celkový vplyv na zlepšenie alebo zhoršenia pomerov v oblasti duchovna.

Čiže ako by si hodnotil tento tranzit Venuše?

Túto udalosť by sme mohli interpretovať aj ako sklon ku oddychu, k snahe odložiť všetky povinnosti, odísť od byrokracie, nahradiť obmedzujúce systémy tak, aby sme sa cítili pohodlnejšie. Je síce pravda, že všetko sa začína spočiatku na hrubohmotnej úrovni. Teda spomínaná fyzická láska a vonkajšie pohodlie, po ktorom začnú ľudia túžiť, a je pravdou aj to, že neskôr pri nejakom priaznivejšom tranzite v súvislosti s Neptúnom naštartovaný proces bude smerovať k zmenám vo vyšších úrovniach, ale Venuša má slabý vplyv na to, aby urobila v rámci ľudstva, alebo sveta významnejšiu zmenu.

Treba si uvedomiť, že je to rýchlobežná planéta – vplyv jej pôsobenia je tak dva tri týždne. Je to asi tak, ako keď sa na nás niekto sympatický usmeje na ulici. Spomenieme si na to ešte o dva o tri týždne. Keď už sa ale niekto pri nás aj zastaví na dlhšiu dobu, /teda keby sme sa bavili teraz už o Neptúne, ktorý ide pomaly/ a usmieval by sa na nás rok, určite by sme do smrti nezabudneme na ten úsmev
“.

Mohol by si to zhrnúť?

Ak dovolíš, ponúknem ešte iný pohľad, a síce to, že Slnko spaľuje všetky iné aktivity, teda za istých okolností môže zničiť aj vplyvy Venuše a nie ich podporiť.

???

Keď je v blízkosti Slnka, má podporu, ale keď prechádza priamo cez neho ako sa metaforicky uviedlo, cez jeho srdce, jej vplyv zaniká a prevláda sila Slnka. Tento krátky okamih môže byť až dokonca pre Venušu deštrukčný.. Dôjde na pár hodín k jej úplnému pohlteniu, k zničeniu lásky, empatie a porozumenia, ale neskôr, keď Slnkom prejde, o to viac vibrácie Venuše prepuknú. Čiže z dlhodobého hľadiska je to pozitívne, z krátkodobého táto aspketácia znamená únik.

Netreba sa obávať zásadných zmien?

Z tejto „kozmickej“ udalosti určite nie.

Keďže sa s touto udalosťou hovorilo aj o apokalypse, k roku 2012 sa v rozhovore s Petrom Mišíkom vrátime, lebo okolo 28. decembra spomínaného roku je Slnko v kvadratúre s Uránom, Mesiac tak isto a navyše v opozícii so Slnkom a nepriaznivo je aspektovaná aj Venuša, ktorá vytvára s Jupiterom opozíciu, čo prinajmenšom naznačuje revolúciu. Ale o tom až o dva týždne.

Katarína Bednářová
Foto:Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 5117   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE