ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53990

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 87 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Axcvdpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 25. novembra do 1. decembra 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     25.11. 13, 05:12

Slnko sa nachádza v znamení Strelca a je v trigone s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb. Merkúr a Saturn sú v znamení Škorpióna a sú v konjunkcii a spoločne sú v trigone s Jupiterom v znamení Raka a v sextile s Venušou v znamení Kozorožca. Venuša je v opozícii s Jupiterom, Pluto v znamení Kozorožca je v kvadráte s Uránom a Mars je v znamení Panny. Mesiac ubúda a v druhej štvrti je v pondelok. Konštelácia prináša riešenie a východiská z komplikácií.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny o 13.11 hod. a je v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a podporujúci pevnosť, pomoc druhým a špekulácie.

Utorok: Mesiac je v trigone s Plutom a Venušou a v sextile s Merkúrom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stravu, jeme striedmo a len ľahké jedlá. Ovplyvnený je tráviaci trakt a vyprázdňovanie.

Streda: Mesiac je v znamení Váh o 23.00 hod. a je v konjunkcii s Marsom a v trigone s Venušou. Vládca znamenia Váh je Venuša, nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na krásu, nehmotné umenie i radosť zo života.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Plutom, v sextile so Slnkom a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na dvíhanie ťažkých bremien, dvíhame ich s narovnanou chrbticou a pijeme dostatok tekutín.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Venušou a Jupiterom. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje ľadviny a krížovú oblasť chrbtice. Pri športe sa darí hádzanej, basketbalu, futbalu, stolnému tenisu a ďalším loptovým hrám.

Sobota: Mesiac je o 5.03 hod. v znamení Škorpióna, je v trigone s Neptúnom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na spoznávanie a objavovanie skrytých,  nie vždy príjemných vecí.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Jupiterom, v sextile s Venušou a v konjunkcii s Merkúrom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné choroby a močový mechúr. Rastliny dobre zalievame zrána.


Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek Bednář

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 19532   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE