ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:54016

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 73 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahgxalaupe

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Ako sa nám bude dariť v "Európskom klube?" Na túto tému hovoríme s astrológom a jogínom Petrom Mišíkom.
@ veštenie -> astrológia     10.5. 04, 02:06

Čo si vyčítal z hviezdnej mapy prvého mája?

Slnko v znamení Býka malo harmonické postavenie - vytváralo uzavretý trigon s Jupiterom, Slnkom a Mesiacom. Je to jedna z najlepších konštelácií. Hovorí to jednoznačne o postupe do vyššej spoločnosti, globálne zlepšenie príjmov, výrazný postup dopredu. Postavenie planét predznamenáva väčšiu sláva pre nás Slovákov, vyššie sebavedomie a spokojnosť. Keďže aj Saturn bol v sextile so Slnkom, takže v dobrom aspekte, je to potešujúca správa aj pre tých, čo majú obavy a sú opatrní. Pozitívne očakávania sa splnia, pravda i keď nie hneď.

Z hľadiska pôžitkov a pohodlia však nemožno očakávať nič mimoriadne. Venuša v Blížencoch v konjunkcii s Mesiacom hovorí o tom, že kultúrne vplyvy z vonku nás zvlášť nenadchnú. Nebude dosť času na oddych a záhaľku. V športe to bude lepší priemer.

Najnegatívnejšie bol postavený Neptún so Slnkom, to vypovedá o závislosti nášho podvedomia od zahraničia, súvis vidím v prispôsobovaní sa istým predpisom a normám, ktoré v EU platia, a nám sa budú zdať neobvyklé. Čiže príde niečo nové a každé prispôsobovanie sa bolí. Je to ako keď si kúpime pekné nové topánky. Sú síce kvalitné, ale než ich rozchodíme, dostane otlak
“.

Môžeš porovnať horoskop Slovenska s tranzitujúcimi planétami prvého mája?

Slnko Slovenska je na 10 stupni Kozorožca. So sobotňajším Slnkom, Mesiacom a Jupiterom bolo v presnom trigone a to je vynikajúce postavenie. Akoby sme z hviezdnej mapy čítali, že spomedzi zúčastnených štátov v EU sa nám dostane tá najlepšia porcia koláča. Ale než ho budeme jesť, mali by sme vedieť niekoľko vecí. Napríklad postavenie planét, ktoré symbolizujú naše duchovno svedčí o našom strachu a precitlivenosti. Uvoľníme sa až na jeseň. Sloboda myslenia, uvažovania má tendencie postupne sa zlepšovať Pohodlie absolútne nepocítime dobré dva mesiace. Budeme impulzívnejší, podráždenejší a dôjde k odcudzeniu medzi kolegami, ale aj príbuznými. Dosť neharmonicky je postavený Mars, čo znamená tvrdú prácu. Hovorí o tom, že od septembra a potom aj celé dva budúce roky budeme pracovne veľmi vyťažení. Z hľadiska zdravia nás potrápi žalúdok a tráviaci trak vo všeobecnosti. Pozor na fanatizmus”.

Prijmú nás ostatné krajiny?

Už o tri mesiace veľmi pozitívne. Zistia, že sme vzdelaní a inteligentní, vieme v práci zabrať a budú si nás preto veľmi ceniť. Dokonca tak, že nám skôr budú vyčítať, že pre pracovné nasadenie si nevieme vychutnať ani život /Jupiter a Mesiac sú v Panne/. Ocenenia sa dostane hlavne naším ženám, ktoré pracujú v oblasti služieb a v zdravotníctve. Tie by napríklad v zahraničí mohli získať lukratívne zamestnania. U mužov ocenia zasa odbornú vzdelanostnú úroveň. Inteligencia bude postupovať veľmi dobre a bude kladne prijímaná. Nevzdelaná vrstva bude na tom podstatne horšie, skoro až kriticky.

V čom vynikneme?

Dobrí by sme mali byť v bankovníctve, zlatníctve a v úžitkovom umení. Kardinálne planétu sú v zemských znameniach, úžitok teda bude z hmatateľných, pevných vecí a nasej prírody.

Ktoré z krajín nás budú v “európskom klube“ podporovať?

Predovšetkým štáty malé a suchozemské. Tam, kde bude potrebné prekonávať vodu, sa nám bude dariť o niečo menej.

Má pre nás horoskop aj nejaké varovanie?

Áno, konjunkcia Marsa so Saturnom a Slnkom v opozícii s Marsom

Slovenska, nás varuje pred angažovaním sa v zbrojných štruktúrach.

Sme na stránkach venujúcej sa duchovnu. Ako nás príjmu v tejto oblasti?

Slovenské kultúrne dedičstvo ale aj duchovné prúdy ktorým sa u nás venujeme budú prijaté, ale nie hneď. Najprv trocha s rozpakami. Mnohí totiž budú zaskočení jeho vysokou úrovňou a nebudú nás preto hneď vedieť zaradiť.

Sám si jogín, prichystal si s touto novou dobou aj Ty vo výučbe niečo nové?

Aby sa nám lepšie darilo chystám celý seriál prednášok a cvičení o tom, ako lepšie pracovať so životnou energiou, aby sme situácie zvládali lepšie vybavení s menším podielom stresu.

Katarína Bednářová
Foto: Karol Hatala

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 3770   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE