ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53822

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 81 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Ahomapanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 25.07. do 30.08. 2013
@ veštenie -> tarot     21.7. 13, 13:30

Všeobecné tendencie: Svet, Pustovník, Koleso osudu

Pre toto silné, duchovné obdobie nám karty radia vstúpiť do seba a spýtať sa, čo je pre nás dôležité. Mali by sme sa zamyslieť, čo všetko sme urobili. Ak tam je niečo, s čím nie sme spokojní, je potrebné si odpustiť a predchádzajúce časy uzatvoriť. Napísať si v bodoch na papier najvýznamnejšie záležitosti dobré i zlé, zobrať si zo všetkého ponaučenie a potom papier spáliť. Veľmi dobrý čas na meditácie, ale najdôležitejšie zo všetkého je začať nanovo. Ten, kto si urobí analýzu, začne určite žiť lepšie, lebo si utriedi dobré i zlé. Týka sa to našich činov, vzťahov, lások i kamarátov za posledných deväť rokov. Karty hovoria, že ak v tomto období intenzívne začneme pracovať na novom živote, naše očakávania sa nám splnia do piatich rokov. Nezostávajme v starých stereotypoch, pretože fyzicky aj duchovne môžeme ľahko upadnúť. Ak sa očistíme práve rozpoznávaním dobrého a zlého v minulosti, začne sa nám dariť a naozaj budeme silnejší. Radím napísať si 9 bodov akéhosi osobného plánu, ktoré chceme dosiahnuť. Keď budeme silní vo viere, že ich dosiahneme, osud k nám bude tak isto ústretový.

Politická scéna: Božie súdy, Voz, Obesenec

Hádky, výbuchy zlostí, „hladkanie“ si vlastného ega. Tento mesiac preverí našich politikov, či sú schopní čitateľného jednania, bez rozdúchavania vášní. Tí, ktorí to nedokážu, dostanú sa do slepej uličky. Len čestné myšlienky a konanie prinesú úspech. Môžeme očakávať aj celkom nové pohľady na riešenie starých problémov. Táto konštelácia kariet hovorí o významnom ovplyvnení osudu krajiny, preto treba mať na pamäti záujmy celku a veľkú súdržnosť navzájom. Treba použiť predvídavosť a tá spolu s čestnosťou a rozhodnosťou prinesie prosperitu.

Ekonomika, peniaze: Hviezda, Mág, Veľkňaz

Ako prvú sme vytiahli najšťastnejšiu kartu tarotu. Dáva nádej a chráni naše šťastie. Máme pred sebou priaznivé obdobie, je to výborný čas na predaj a kúpu nemovitostí. Dariť sa bude zmenárnikom. Rozhodnutia EU, čas to ukáže, budú pre nás priaznivé. V osobnom živote karty radia dať si do poriadku financie, budeme teraz úspešní. Vidím tu aj dobré zmluvy s Japonskom.

Zdravie: Veža, Spravodlivosť, Smrť

Pred nami je ťažké obdobie. To, čo sme zanedbali, nás určite dobehne práve teraz. Mnohí z nás budú konfrontovaní aj s náhlymi zmenami, krízami. Pozor na srcovo-cievny a pohybový aparát. Častejšie ako inokedy sa budú objavovať zlomeniny, úrazy a rôzne havárie. Ak to nie je naozaj nevyhnutné, do konca augusta si neurčujte termín operácií. Nerozčuľujte sa, nekonajte unáhlene. Veľké výkyvy počasia berte s rešpektom a prispôsobte im životný štýl. Nájdite si dostatok času na oddych a relaxovanie. V súvislosti s počasím by sa mal objaviť zvláštny úkaz.

Láska, vzťahy: Slnko, Sila, Panovník

Láska bude kulminovať najmä vo svojej živočíšnej podobe. Trochu viac bude prevládať pudovosť. Pred sebou mám tanečníkov tanga. Je to veľmi silný mesiac. Od júna vzniknuté vzťahy sú reprezentované nielen silnou vášňou, ale mali by byť aj dlhodobé. Je tu ale podmienka a tá zlepší aj jestvujúce vzťahy, ženy musia o seba dbať, musia urobiť všetko pre svoju krásu. Po jej splnení sa stanú i vzťahy naozaj pevné. Vzťahy posilnia aj spoločné činnosti súvisiace napríklad so skrášľovaním svojho obydlia.

 

kontakt: +421 948 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20368   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE