ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53360

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 63 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: osvrazzEr

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej od 15.06. do 20.07. 2013
@ veštenie -> tarot     14.7. 13, 08:22

Všeobecné tendencie: Spravodlivosť, Koleso osudu, Pustovník

Čaká nás dôležité obdobie, zachádzajúce až do karmických súvislostí. Všetky naše slová, skutky ale aj myšlienky budú mať silný vplyv na našu budúcnosť a veľmi rýchlo sa nám vrátia. Vážme slová, ktoré vypovieme, zvažujme svoje priania. Splnia sa, ale možno už v úplne inej situácii. Toto obdobie sa dá označiť aj ako osudové. Najdôležitejšiu úlohu zohrá spravodlivosť a právo. Veľký význam bude mať aj riešenie ekonomických otázok. Obdobie praje zmenám, najpodstatnejšie však budú tie v našom vnútri. Môj odkaz teda znie, chráňme svoje myšlienky, slová i skutky. Je dobré meditovať v prírode a zrekapitulovať si svoj život za posledných desať rokov a zamyslieť sa, kde sme zlyhali. Čas praje všetkým aktivitám súvisiacim s ekológiou. Jedna z možností hovorí, že sa k nám dostanú správy o iných civilizáciách.

Politická scéna: Diabol, Smrť, Blázon

Nepamätám si tak negatívne karty v jednom slede na politickú scénu. Čo sa nám pokúšajú povedať? Objavia sa temné, negatívne sily reprezentované mocou a manipuláciou. Vláda akoby sa vykoľajila. Kozorožec a Škorpión hovoria o neúnavnej mocenskej aktivite aj cez násilie a zahmlievanie skutočnosti. To je jedna stránka veci. Druhá hovorí, že sa tak deje aby mohlo vzniknúť niečo nové, ale to najprv musia staré štruktúry odumrieť. Nevieme akým smerom vývoj pôjde ďalej, karty však hovoria, že sme vstúpili do doby temna, ktoré je nepriaznivé pre všetkých slabých ľudí. Možné sú nacionalistické vášne, emocionálne môžu byť zmanipulované celé masy, lebo nejaké veci budú zveličené. Správy a informácie musíme teda prehodnocovať a robiť si vlastný úsudok. Pozor na extrémizmus a nastoliť si rovnováhu. Nevysedávajte pred televízorom, trávte čo najviac času v prírode.

Ekonomika, peniaze: Luna, Striedmosť, Veľkňaz

V oblasti finančníctva sa to poriadne rozkýve. Vidím tu chaos a ilúzie, ale múdrosť napokon zvíťazí. Je jasné, že sa bude riešiť poľnohospodárstvo, spočiatku sa veľmi zľakneme, nebudeme vedieť ako ďalej. Ale za chaosom vidím správne, veľmi múdre rozhodnutie staršieho muža. Všetko napokon dobre dopadne.

Zdravie: Veža, Obesenec, Veľkňažka

Pozor na ochorenia z vody, ale aj tekutín ako aj na veci, ktoré budú súvisieť s panikou. Musíme dbať najmä o to, aby sme neboli unavení z počasia a treba si dopriať dostatok spánku a oddychu. Hrozí nám totiž extrémna vyčerpanosť. Apelovala by som na všetkých, aby sa vyvarovali akejkoľvek závislosti. Nedostatok spánku, podráždenosť a napríklad alkohol môžu viesť k veľmi veľkej agresivite a nekontrolovateľnému správaniu sa. Toto obdobie je o ohni a vode pod tlakom, takže sa budeme cítiť ako v tlakovom hrnci. Našou úlohou bude nájsť si vnútorný pokoj. Ak ho budeme mať, nič zlé sa nám nemôže stať.

Láska, vzťahy: Svet, Voz, Mág

Úžasný mesiac na lásku. Veľa lásky stretneme na cestách, alebo k nám príde z cudziny. Vzťahy sa budú očisťovať, do mnohých nepríjemných záležitostí, ktoré sa stali v minulosti, prenikne svetlo a vysvetlia sa k spokojnosti zainteresovaných. Niekedy povestná búrka prinesie aj do rodinných vzťahov oblohu bez mrakov. Je to naozaj slnečné a krásne obdobie pre vzťahy.


kontakt: +421 948 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 22086   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE