ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53885

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 88 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Awmybiteta

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarotový výklad od 15.05. do 15.06. 2013
@ veštenie -> tarot     12.5. 13, 12:14

Všeobecné tendencie: Veža, Sila, Mesiac

V prostriedku je karta – znamenie Leva, vedľa znamenie Rýb a Neptún a je tu ešte Mars. Pozor na emócie. Každý z nás bude svojim spôsobím cítiť tlak, akoby nedokázal spracovať emócie, ktoré na neho vplývajú. Nad tým všetkým stojí ušľachtilosť. Odkaz na máj by mohol znieť – Naučte sa ovládať to „zviera“ vo vašom vnútri. Sila predstavuje lásku, ktorá vie skrotiť divokého leva a práve to je tá čarovná energia. Ak by sme nezvládli „krotenie“ nastane výbuch, ktorý bude veľmi agresívny a násilný. Od polovice mája do polovice júna vládnime viac ako inokedy láskou a veľkým pochopením. Tlak môžeme ventilovať plačom, kričaním niekde v lese, telesnou aktivitou. Prestavte sa ako tlakový hrniec, ktorý prebytočné energie púšťa von, ventilom. Mali by sme vedieť, že je to čas, kedy sa narúšajú staré štruktúry, odumierajú určité zvyky, doterajší spôsob života a začne všetko padať. Je to zásah vyšších sfér a musí sa tak stať. Ak má človek dostatok ušľachtilej sily a pochopenia pre dianie okolo seba, tak ho to posilní. Dôležité je, aby do svojho života nepustil strach, aby ho nepohltila jeho vlastná „šelma“.

Politická scéna: Blázon, Vladár, Milenci

V tomto období bude politika fraškou. Zažijeme aj bitku, či facku alebo silný emočný výbuch. Pozícia vladára je silná a nie je vylúčené, že sám zmätky v svojom okolí podporuje a dakedy je aj ich iniciátorom. V jednotlivých stranách sa začnú vytvárať skupiny a budú sa ďalej trieštiť. Vladár príde s vynikajúcou víziou, ako zlepšiť ekonomiku, ale budeme sledovať aj centralizáciu moci. Je tu veľká snaha zastierať veci. Na scéne sa objaví mladší politik a prinesie riešenie, ktoré by mohlo pomôcť mnohé veci vyriešiť, ale vladár ho vyhlási za blázna. Udeje sa viacero trápnych situácií, kedy sa presvedčíme o detinskosti našich mnohých politikov.

Ekonomická situácia, peniaze: Diabol, Rovnováha, Vládkyňa

Slovensko bude na tom ako doposiaľ aj keď budeme svedkami toho ako sa ekonomika rozkolíše. Príčinou bude rast cien pravdepodobne ropy a kovu, nie však zlata. Mali by sme šetriť napriek veľmi veľkým pokušeniam. Vláda bude riešiť otázky pôžičiek. Ak by sa nám podarilo urobiť kontrakty s Ruskom, ekonomicky by sme si pomohli. U niektorých komodít môžeme očakávať pomerne prudký nárast cien, ktoré budú súvisieť s dovozom poľnohospodárskych plodín.

Zdravie: Božie súdy, Voz, Pustovník

Máme pred sebou obdobie očisty. Veľa duší odíde a mnohé nečakane. Vidím to ako vytváranie priestoru pre nové duše. Pomôže výrazne telesná aktivita. Od prechádzok po klasické športovanie. Doprajme si zdravý jedálniček. Vystríhajme sa alkoholu, raz denne si dajme bylinkový čaj. Žihľava je v plnej sile, využime teda jej očistnú podstatu. Vidím tu mierny nárast onkologických ochorení. Preplnené budú čakárne geriatrov a psychiatrov.

Láska: Slnko, Voz, Spravodlivosť

Krásny čas na lásku, na vznik nových vzťahov, na zamilovanie sa. Na druhej strane, ak to niekde škrípe /hovorí o tom ak karta Voz/ treba vzťah ukončiť, kolesá sa točia ďalej a my sa musíme postarať, aby náš voz života šiel dobre. Deťom narodeným v tomto období bolo dané do vienka šťastie a krása.

kontakt: +421 948 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23653   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE