ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50168

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 115 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Auqqzpanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Eliška Vysloužilová: Tarotový výklad na apríl
@ veštenie -> tarot     3.4. 13, 14:44

Všeobecné tendencie: Panovník, Sila, Obesenec

Štvrtý mesiac predstavuje disciplínu, poriadok a energiu. Je výborný na záležitosti vyžadujúce väčšiu aktivitu. Nemali by sme riešiť veci, ktoré sa nás bezprostredne nedotýkajú. Najdôležitejšia je naša osoba, naše telo, naše zdravie. V prvom rade by sme mali telu zabezpečiť dostatok vitamínov, kvalitnú stravu, pobyt na čerstvom vzduchu. Ak v tento mesiac nazbierame dostatok energie, vydrží nám veľmi dlho. Robme všetko pre svoju dobrú kondíciu. Za každého počasia, najmä ráno, by sme mali chodiť na prechádzky. Snažme sa byť čo najviac v spojení s prírodou a čo najmenej trávme čas pred televíznou obrazovkou, s mobilom v ruke alebo za počítačom. Viac ako inokedy nám elektromagnetický smog bude odoberať životnú energiu. Obdobie praje novým začiatkom, novým projektom. Mali by sme sa tiež zbaviť všetkých starých nepotrebných vecí. Nemilosrdne ich povyhadzovať. Ak sa sústredíme na seba, na svoje potreby, zvládneme všetko.
 

Politická scéna: Koleso osudu
 
Nie je nám umožnené nazrieť do budúcnosti. Poviem iba, že zmeny prídu po 21.04. a na konci apríla.
 

Peniaze, ekonomika: Veža, Láska, Pustovník

Ekonomika bude vážne ohrozená. Stanú sa nečakané politické udalosti, ktoré budú mať vplyv na vývoj finančníctva aj u nás. Budú mať na to vplyv aj veci vojenské. V diaľke, Únia sa bude otriasať v základoch a my budeme stáť na križovatke, akým smerom sa ďalej pohnúť. Pôjdeme s ostatnými krajinami? Môžme ísť cestou mladosti alebo cestou zrelosti. Ani jedna z ciest nebude ľahká. Veľký význam bude mať analýza dlhodobého vývoja ekonomiky na Slovensku a ak analytici zoberú do úvahy tradície nášho národa, pôjde sa nám ľahšie.


Zdravie: Svet, Smrť, Vládkyňa

Najviac nás potrápia zuby, migrény a dámy ženské ochorenia. Svoj obrovský vplyv zohrá počasie. Silne budú reagovať astmatici, ľudia chorí na dnu a tí, ktorí majú problémy s chrbticou. Mesiac bude priať očistným kúram, mnohým by pomohlo aspoň na mesiac sa vzdať mäsa a do stravy zaradiť zeleninu a cestoviny. V tomto mesiaci bude aj veľa úmrtí, ale ako napovedajú karty – je to všetko o zákonoch prírody.


Láska: Veľkňaz, Mág, Voz 

Vzťahy podľa všetkého budú tento mesiac najdôležitejšie a čaká nás generálne upratovanie. Láska akoby sa pýtala do vyššieho „levelu“. Nastal čas, kedy si treba do očí povedať pravdu, diplomaticky, ale neslobodno s partnerom manipulovať. To by sa v krátkej dobe nevyplatilo. Prípadný rozchod by nemal mať podtón neistoty. Mala by byť za ním múdrosť. Karty nabádajú k tomu, aby si každý povedal, čo od vzťahu očakáva, dať veci do poriadku a iba potom pokračovať ďalej. Ak si veci vyjasníte, určite vzťah nadobudne vyššiu kvalitu. Svadby budú požehnané, rozchody bez dramatických scén. Najdôležitejšia zo všetkého bude úprimnosť.


kontakt: +421 948 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 8947   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE